SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KREATYNA - z czym lepsza ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4071
Witam wszystkich bardzo serdecznie
z czym lepiej brać kreatynę : z DEXTROZĄ czy z GLUKOZĄ ? oraz jaka jest wg Was najlepsza KREATYNA,mam na myśli producenta (cena nie gra roli)...
jeśli temat był to najmocmniej przepraszam i prosze o usunięcie/zablokowanie tego postu...
z góry dzięki za odpowiedzi :]
Pozdro


Pozdro - BadGuy

Pozdro - BadGuy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Temat był nie raz najlepiej wziąć z glukozą taniej a jeśli chodzi o firmę kreatyny to Ultimate lub Olimp

------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ ----------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4613
Dex i glu to to samo tylko za dex wiecej kasy zapłacisz

******SAVE THE MUSIC******

******SAVE THE MUSIC******

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4071
Ok dziękuwka,podobno najlepiej brać kreatynę MIKRONIZOWANĄ bo lepiej sie wchłania ?
można ją brać także z białkiem z jaja np. ?
Pozdrawiam


Pozdro - BadGuy

Pozdro - BadGuy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4613
Raczej nie nalezy na pusto i 30 minut po jej spożyciu nie jesc bo sie wchłania.Szukaj kreatyny z symbolem CREAPURE

******SAVE THE MUSIC******

******SAVE THE MUSIC******

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Z białkiem nie powinno sie brac kreatyny najlepiej po wzieciu odczekać min 30 min i dopiero zapodac sobie białko

------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ ----------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5987
Jeśli cena Kreatyny nie gra roli to mozesz

rano: cytrynian Kreatyny (OLIM.P CREAPURE CITRATE)
po treningu : monowodzian kreatyny (OLIM.P Creapuer Monohydrate)
wieczorem : pirogronian Kreatyny (OLIM.P CREAPURE PYRUVATE)

jesli chodzi o Kreatyne monohydrate ( monowodzian ) jesli jest opatrzona symbolem "Creapure" pochodzi wtedy z niemieckiego laboratorium i
paczkowana jest przez firmy olim.p Ultimat.e tre.c - sugeruj sie cena :) do tre.ca czasami do Trec.a dodaja desktroze ( czyli ladnie opakowana Glukoze )

Proszek wychodzi taniej ale jest mniej wygodny.


megon
tu jestem https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104938 

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-GLUTAMIN - NUTREND

Następny temat

Które białko serwatkowe?

electro
Polecane artykuły