SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KRĘGOSŁUP :-(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14469
Chodzi o to że gdy wykonuje różne ćwiczenia na plecy to mam garba i potrzebuje takich ćwiczeń które rozciągną mi plecy i będe miał prosty kręgosłup podczas wykonywania ćwiczeń.
Pozdrawiam


Jedni piją żeby żyć, inni żyją żeby pić

TUPAC AMARU SHAKUR (16.06.1971 - 13.09.1996)
www.2paclegacy.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7465
"czytaj i pytaj"!!!!!!!!!!!!!!!!
jesli masz 13 lat to jestes za mlody
"ćwiczenia na plecy to mam garba " bo masz zla technike
daj sobie spokuj z cwiczeniem

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a jak robisz martwy ciag to też ?? moze zminiejsz ciezar i skup sie na technice, bo przy martwym nie ma zartów ( w koncu jest martwy )

_Don't run. U'll only die tired. Ur sniper._

w koncu mam abon-a i nic mnie nie pokona
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 342
Starsznie boli mnie kregoslup w dolnej czesci plecow wiecie co to moze byc i czy moge robic martwy ciag ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4613
Jesli dobierzesz odpowiedni ciężar to tak przynajmniej nauczysz sie techniki wykonywania tego ćwiczenia nabieżesz dobrych nawyków i to zaowocuje w przyszłości.Ale ciężar musi być odpowiedni pamiętaj


******SAVE THE MUSIC******

******SAVE THE MUSIC******

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli chodzisz na silke popraos jakiegos doswiadczonego kolesia albo trennera i zeby popatrzył na ciebie to ci powie ale moze napisze ci tak jak to powinno sie robić :
USTAW STOPY W ODLEGLOSCI 15 CM I PATRZ PRZED SIEBIE. NIE PRZYBIERAJ POZYCJI SUMITY, PONIEWAZ ZMNIEJSZA ONA PRACE MIESNI GRZBIETU

TRZYMAJ PLECY PLASKO I GLOWE UNIESIONA DO GORY

CIAGNIJ CIEZAR JEWDNOCZESNIE GRZBIETEM I NOGAMI

UTRZYMUJ WZROK NA CZYMS, CO JEST PRZED I JEDNOCZESNIE NAD TOBĄ

W KONCOWEJ FAZIE SZTANGI GRYF POWININE OCIERAC SIE O UDA

W SZCZYTOWYM PKTCIE KAZDEGO POWTORZENIA PRZYBIERZ POSTAWE WYTPROSTOWANĄ, Z BARKAMI ODCIAGNIETYM I DO TYŁU

_we need a new vehicle_
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7465
mowicie mu zeby robil martwy ciag a nawet nie wiecie ile ma lat?

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
spidi ma 15. troche wczesnie na treningi silowe, ale jak sie robi pod okiem trenera to mozna, przeciez nie bedzie stosował max ciezarów nie ?

_we need a new vehicle_
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4613
Racja ****master przecież chodzi tu o to by robil małymi ciężarami tylko po to by nauczyć sie techniki a to zaowocuje później gdy bedzie starszy bedzie już sporo ćwiczyl i wtedy nie bedzie robił błędów jak więkrzość napaleńców.Nic mu sie nie stanie jak bedzie to robil z głową.

******SAVE THE MUSIC******

******SAVE THE MUSIC******

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 342
Dzieki chlopaki za rade
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzezbe

Następny temat

Nadgarstki prosz o pomoc

electro
Polecane artykuły