Witam.. 2 dni temu zacząłem mój trzeci cykl kreatynowy z kreatyna Trec Creatine 200mash.
Mam do dyspozycji jeszcze ok. 120zł.
mam dietę
waga/wzrost : 80/186
lat 18
staż ponad 2 lata
cel : masa
Myślałem nad przedtreningowka S.A.W. - zostanie wtedy jeszcze z 60zł.
Zależy mi na czymś z kopem niezłym.
Jakie są Wasze pomysły ??
Mam do dyspozycji jeszcze ok. 120zł.
mam dietę
waga/wzrost : 80/186
lat 18
staż ponad 2 lata
cel : masa
Myślałem nad przedtreningowka S.A.W. - zostanie wtedy jeszcze z 60zł.
Zależy mi na czymś z kopem niezłym.
Jakie są Wasze pomysły ??
Krzysztof Piekarz