Cześć mam na imię Paweł, temat ten zrobiłem by motywował mnie w działaniu - redukcji wagi, obecnie mieszkam i pracuje za granica wiec nie mam dostępu do wszystkich produktów, teraz trochę danych:
WIEK: 23l
WAGA: 87kg
WZROST: 175cm
STAŻ: Ciężko powiedzieć (zmiana pracy, miejsca zamieszkania)
PRACA: 7-18 (wraz z dojazdem)
SIŁOWNIA: 3x Tygodniowo Pn,Sr,Pt (Profesjonalny sprzęt)
AERO: 3-5x Tyg (Bieżnia,rowerek)
DIETA: Staram się zjadać jak najmniej węglowodanów, oraz mój limit dzienny to 1500kcal
FOTO: Będzie jutro wieczorem
Może zdarzyć się tak ze w jakiś dzień nie dodam tematu ponieważ nie będę miał dostępu do internetu, oczywiście wszystko będzie dodane jak najszybciej)
WIEK: 23l
WAGA: 87kg
WZROST: 175cm
STAŻ: Ciężko powiedzieć (zmiana pracy, miejsca zamieszkania)
PRACA: 7-18 (wraz z dojazdem)
SIŁOWNIA: 3x Tygodniowo Pn,Sr,Pt (Profesjonalny sprzęt)
AERO: 3-5x Tyg (Bieżnia,rowerek)
DIETA: Staram się zjadać jak najmniej węglowodanów, oraz mój limit dzienny to 1500kcal
FOTO: Będzie jutro wieczorem
Może zdarzyć się tak ze w jakiś dzień nie dodam tematu ponieważ nie będę miał dostępu do internetu, oczywiście wszystko będzie dodane jak najszybciej)
Krzysztof Piekarz



Parowki out. Zupa pomidorowa i sok z kiwi - to nie posilki.