Witam.
Jakieś ponad pół roku temu kupiłem trec saw, obecnie zaczynam cykl na mono + stack i na dnie zostało mi jeszcze z jakieś 150g stacka które jest stwardniałe, skamieniałe, ale jak porozbijam dorze łyzką to się rozkrusza. Na początku jak kupiłem na wierzchu było wszystko ok, ale chyba wtedy też byla stwardniałą na dole.
Moje pytanie-- czy to normalne i nie wpływa efekt działania?
W sumie nie wiem czy jestem odporny na takie suplementy, czy jakaś wadliwa partia, a może za szybko po posiłku brałem, bo jakoś nie kopie szczególnie, czułem tylko lekkie mrowienie beta alaniny, może lekkie pobudzenie i nic więcej.
Żadnych problemów żołądkowych nie miałem po spróbowaniu.
A i jeszcze podobny problem z mono Treca - tez resztka została i porobiły się w tym przypadku grudki, ale są bardzo delikatne i po dotknięciu się rozpadają. Czytałem różne opinie ale podobno nie ma to wpływu na działanie. Czy to prawda?
Jakieś ponad pół roku temu kupiłem trec saw, obecnie zaczynam cykl na mono + stack i na dnie zostało mi jeszcze z jakieś 150g stacka które jest stwardniałe, skamieniałe, ale jak porozbijam dorze łyzką to się rozkrusza. Na początku jak kupiłem na wierzchu było wszystko ok, ale chyba wtedy też byla stwardniałą na dole.
Moje pytanie-- czy to normalne i nie wpływa efekt działania?
W sumie nie wiem czy jestem odporny na takie suplementy, czy jakaś wadliwa partia, a może za szybko po posiłku brałem, bo jakoś nie kopie szczególnie, czułem tylko lekkie mrowienie beta alaniny, może lekkie pobudzenie i nic więcej.
Żadnych problemów żołądkowych nie miałem po spróbowaniu.
A i jeszcze podobny problem z mono Treca - tez resztka została i porobiły się w tym przypadku grudki, ale są bardzo delikatne i po dotknięciu się rozpadają. Czytałem różne opinie ale podobno nie ma to wpływu na działanie. Czy to prawda?
Krzysztof Piekarz