SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

modrzejek 16 lat str.4,5,7

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12413
Początki - bardzo dobre, jest po prostu ruszenie :)
Z ciekawości - na jakim obciążeniu ćwiczysz aktualnie?

PS: najpierw takie coś człowiek dostaje, a potem mówicie, że będzie masa na święta

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6013
Obciążenie robocze Skos sztanga 50 kg martwy ciąg 80kg przysiad 60-70 Staram sie skupiać na technice . Wesołych świąt wszystkim
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6013
Ziperon
A co się dzieje z kolanami?


Ziperon nie wiem kiedys sam ale musze uważać pod kolanem kiedys wyrosła jakas narośl i boli przy siadzie wiec wole nie ryzykować trzeba bedize sie wybrac do lekarza
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
Wybierz się do lekarza, bo nie warto omijać treningu nóg jeżeli w rzeczywistości mógłbyś je wykonywać.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137653
Co zaskakuje to dość rozsądny i niecodzienny plan treningowy> Nie katujesz klaty i bica 16-ma seriami wyciskania na płaskiej, tylko dość egzotyczne dla większości ćwiczących boje: pompki, gilotyna. No i kompleksowo nogi potraktowane, aż miło popatrzeć jak ktoś katuje je 5 ćwiczeniami, a już robienie siadu przedniego - szacunek. Sam układałeś czy wziąłeś gotowca? Jaki chwyt przy siadzie przednim?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6013
Ziperon nogi ćwicze lecz nie katuje wielkimi cieżarami zresztą jak wszystko .
Gats Nie wiem nie znam sie kłade na barkach rece robie cos w stylu X
Ogólnie plan układałem sam ale dałem do małej poprawy oczywiście na SFD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No bardzo ładnie się zapowiada jak na ten staż i wiek, sam mam tyle lat i trochę dłuższy staż, ale ja nie wyglądałem po roku tak zaj**iście, pozdro, Wesołych Świąt ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Ładnie to wygląda jak na ten staż ;]]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5941
Kurde wyglądam tak jak ty na tym pierwszym zdjęciu :D Może uda mi sie dojść do takiej formy :P Ektomorfik?

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56462
Ale pizze masz na plecach. Sylwetka bardzo fajna, jak wyniki siłowe?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Wally20"

Następny temat

19 lat staż ponad 2 lata, 178, ok 85 kg

electro
Polecane artykuły