Szacuny
1
Napisanych postów
289
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
6013
Ziperon
A co się dzieje z kolanami?
Ziperon nie wiem kiedys sam ale musze uważać pod kolanem kiedys wyrosła jakas narośl i boli przy siadzie wiec wole nie ryzykować trzeba bedize sie wybrac do lekarza
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
1023
Napisanych postów
5454
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
137653
Co zaskakuje to dość rozsądny i niecodzienny plan treningowy> Nie katujesz klaty i bica 16-ma seriami wyciskania na płaskiej, tylko dość egzotyczne dla większości ćwiczących boje: pompki, gilotyna. No i kompleksowo nogi potraktowane, aż miło popatrzeć jak ktoś katuje je 5 ćwiczeniami, a już robienie siadu przedniego - szacunek. Sam układałeś czy wziąłeś gotowca? Jaki chwyt przy siadzie przednim?
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
Szacuny
1
Napisanych postów
289
Wiek
30 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
6013
Ziperon nogi ćwicze lecz nie katuje wielkimi cieżarami zresztą jak wszystko . Gats Nie wiem nie znam sie kłade na barkach rece robie cos w stylu X Ogólnie plan układałem sam ale dałem do małej poprawy oczywiście na SFD
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
No bardzo ładnie się zapowiada jak na ten staż i wiek, sam mam tyle lat i trochę dłuższy staż, ale ja nie wyglądałem po roku tak zaj**iście, pozdro, Wesołych Świąt ;D