witam . jak to jest z kaloriami i węglowodanami .
rano potrzebne dla energii , przed t dla treningiem a po t dla budowania mięśni(naprawy). Czyli mam jeść WW jak najwięcej oprócz godzin wieczornych czy jak to jest? :)
rano potrzebne dla energii , przed t dla treningiem a po t dla budowania mięśni(naprawy). Czyli mam jeść WW jak najwięcej oprócz godzin wieczornych czy jak to jest? :)
Krzysztof Piekarz