Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Mam 16 lat ważę 64 kg mój wzrost to 175 cm. Trenuje 6 razy w tygodniu, niedziela przerwa. W poniedziałki,środy,piątki (16-18:30) trenuje biegi na 100m a co się z tym wiążę również trochę czasu spędzam na siłowni. Wtorki, czwartki (19-21) mam treningi kickboxingu. Szczerze mówiąc pod koniec tygodnia nie zawsze mam już siłę i czuję spore zmęczenie (o zmniejszeniu ilości treningów nie ma mowy) Jeśli chodzi o dietę staram się jeść regularnie: 1 posiłek 8:25 (bułka z szynką i serem) 2 posiłek 10:25 (to samo co 1 posiłek) 3 posiłek ( to samo ) 3 posiłki są takie same ponieważ jestem w szkolę, 4 posiłek 14 bądź 15 (bardzo różnie, ale staram się nie jeść rzeczy smażonych) 5 posiłek 19 lub po 21 zależy od treningu ( jeśli można to nazwać posiłkiem, wypijam jogurt, najlepiej jakiś wysokobiałkowy, popijam mlekiem i najczęściej jakiś baton: snikers,3bit coś w tym stylu, ewentualne jajecznica z pomidorami bo z tego co wiem pomidory pomagają na zakwasy). Chodzi mi o to, że chciał bym mieć na tych treningach większego kopa i chciał bym widzieć lepsze efekty. Trenuje już od 3 lat kickboxing ale treningi biegowe doszły mi dopiero na początku września. Na siłowni często starsi koledzy polecają mi BCAA chciał bym się od was dowiedzieć czy powinienem to brać i jeśli możecie to jak. Również dużo słyszałem o kreatynie, sporo o niej czytałem wiem, że jest dość ważna tylko czytając te wszystkie informacje na jej temat naprawdę się pogubiłem, więc jeśli można tutaj też prosił bym o kilka informacji. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do mojej diety oczywiście proszę pisać jestem otwarty na propozycje i przyjmę krytykę. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam. Zapomniałem dodać, że niestety jestem uczulony na wiele odmian owoców, jakimi witaminami mogę je zastąpić ?
Mam 16 lat ważę 64 kg mój wzrost to 175 cm. Trenuje 6 razy w tygodniu, niedziela przerwa. W poniedziałki,środy,piątki (16-18:30) trenuje biegi na 100m a co się z tym wiążę również trochę czasu spędzam na siłowni. Wtorki, czwartki (19-21) mam treningi kickboxingu. Szczerze mówiąc pod koniec tygodnia nie zawsze mam już siłę i czuję spore zmęczenie (o zmniejszeniu ilości treningów nie ma mowy) Jeśli chodzi o dietę staram się jeść regularnie: 1 posiłek 8:25 (bułka z szynką i serem) 2 posiłek 10:25 (to samo co 1 posiłek) 3 posiłek ( to samo ) 3 posiłki są takie same ponieważ jestem w szkolę, 4 posiłek 14 bądź 15 (bardzo różnie, ale staram się nie jeść rzeczy smażonych) 5 posiłek 19 lub po 21 zależy od treningu ( jeśli można to nazwać posiłkiem, wypijam jogurt, najlepiej jakiś wysokobiałkowy, popijam mlekiem i najczęściej jakiś baton: snikers,3bit coś w tym stylu, ewentualne jajecznica z pomidorami bo z tego co wiem pomidory pomagają na zakwasy). Chodzi mi o to, że chciał bym mieć na tych treningach większego kopa i chciał bym widzieć lepsze efekty. Trenuje już od 3 lat kickboxing ale treningi biegowe doszły mi dopiero na początku września. Na siłowni często starsi koledzy polecają mi BCAA chciał bym się od was dowiedzieć czy powinienem to brać i jeśli możecie to jak. Również dużo słyszałem o kreatynie, sporo o niej czytałem wiem, że jest dość ważna tylko czytając te wszystkie informacje na jej temat naprawdę się pogubiłem, więc jeśli można tutaj też prosił bym o kilka informacji. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do mojej diety oczywiście proszę pisać jestem otwarty na propozycje i przyjmę krytykę. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam. Zapomniałem dodać, że niestety jestem uczulony na wiele odmian owoców, jakimi witaminami mogę je zastąpić ?
Krzysztof Piekarz
Na takim "jedzeniu" jak ty przy wojej aktywności fizycznej długo bym nie pociągnoł :D