Witą,
co lepiej zapodac przed treningiem, mono, jakas buforowana, czy cos w rodzaju super pump z gaspari?
ostatnio bralem mono dobre pol roku temu, wczesniej nie bralem zadnej anabolicznej odzywki przez kilka lat.
kumpel polecal cee mr big, inny super pump, jeszcze inny zwykle mono 3-5 gram dziennie.
po treningu bede walil size on, aha, czy lepiej walic w czasie trenowania?
co lepiej zapodac przed treningiem, mono, jakas buforowana, czy cos w rodzaju super pump z gaspari?
ostatnio bralem mono dobre pol roku temu, wczesniej nie bralem zadnej anabolicznej odzywki przez kilka lat.
kumpel polecal cee mr big, inny super pump, jeszcze inny zwykle mono 3-5 gram dziennie.
po treningu bede walil size on, aha, czy lepiej walic w czasie trenowania?
Krzysztof Piekarz
