Szacuny
133
Napisanych postów
9767
Wiek
4 lata
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
23577
Cytrynian sodu to pewnie tu bufor - odkwaszacz.
Jak tu niektórym ciężko dogodzić... Kilka dni temu była jazda, że lista składników w przedtrenigówkach Olego zajmuje dwie strony, a teraz narzekanie - że prosty skład.
W moim odczuciu - to krok w dobrym kierunku: mniej składników, a w konkretnych dawkach.
Proponuję kolegom-teoretykom, aby najpierw dali się wypowiedzieć testerom. Najważniejsza jest bowiem praktyka.
Szacuny
80
Napisanych postów
4196
Wiek
45 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
53627
Jeżeli Pan pije do mnie to jak najbardziej podoba mi się że jest mniej składników, ja tutaj co najwyżej mam zastrzeżenia co do ilości kofeiny, bo dopiero potrójna dawka ma ilość substancji aktywnych które powinny dać jakiś efekt, a wtedy jak dla mnie kofeiny jest za dużo. Ale oczywiście produkt na pewno wypróbuje, bo testuje na sobie każdą nowość jaka u nas wychodzi.
Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)
Szacuny
9
Napisanych postów
607
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8852
Skład i cena na duży plus. Kreatyna, kofeina i beta alanina to jedne z lepszych substancji na rynku suplementów. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego produkt ma opakowanie w kolorystyce Olimp Fight ?
Szacuny
4
Napisanych postów
106
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1216
W czwartek brałem udział w przedpremierowych testach na siłowni w myślenicach. Pomimo prostego składu produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył podobnie jak to miało miejsc z cellpumpem. Wynika to z odpowiednich proporcji i najwższej jakości składników a nie ich ilości. Proponuje wypróbować bo produkt jest naprawdę git.
Szacuny
10
Napisanych postów
1340
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
5297
Cytrynian sodu w Redweilerze nie znajduje się przypadkiem, z resztą jak każdy inny skladnik. Jego dodatek jest celowy i stanowi istotny wkład w działanie produktu jako całości. Cytrynian stanowi układ buforowy zewnątrzkomórkowy współdziałający z tym wewnątrzkomórkowych, wspieranym przez BA. Zewnętrzkomórkowe układy buforowe organizmu mają za zadanie umożliwić przetransportowanie nadmiaru jonów kwasowych z miejsca ich powstania (komórki) do organu odpowiedzialnego za ich wydalenie, czyli nerki lub płuca, bez ryzyka zmiany pH płynów wewnątrz- czy zewnątrzkomórkowych. Sama BA bardzo szybko by wyczerpała swój potencjał, jakby z komórki nie odprowadzano H+. Nie można mówić o efektywnym wspieraniu wysiłku, jak nie potrafimy zapewnić skutecznego przepływu kwaśnych jonów w organizmie. A wydalenie sodu z moczem jest kluczowe w efektywnym przebiegu procesu amoniogenezy, w trakcie którego dochodzi do regeneracji w nerkach najpopularniejszego zewnątrzkomórkowego układu buforowego, jaki stanowią wodorowęglany.
OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/ -------------------------