SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SAW ( mieszanie odzywek)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8767

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2424
Może ktoś z Trec Teamu podpowie bo nie mam pojęcia co do HMB i tego czy wolno czy nie wolno łączyć go z BCAA a co do białka to ja brałem zaraz po siłowym BCAA a jak wracałem tak po 15-20 min piłem białko.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
serwnder - dlaczego nie można łączyć BCAA z HMB ?

Wrzuć BCAA/Kreatyne/Węglowodany/Glutamine - od razu po treningu siłowym, a Białko - 15 minut później. Następnie 40-50 minut później posiłek potreningowy.
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Można łączyć BCAA z HMB tylko czy to ma sens.
Białko możesz łączyć bezpośrednio po treningu razem z BCAA
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
jabolcokk
serwnder - dlaczego nie można łączyć BCAA z HMB ?

Wrzuć BCAA/Kreatyne/Węglowodany/Glutamine - od razu po treningu siłowym, a Białko - 15 minut później. Następnie 40-50 minut później posiłek potreningowy.



Mam tylko: magnum 8000, S.A.W., HMB, BCAA trenuje dopiero 1,5 miecha co moglbym jeszcze dokupic do tego zestawu?
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Kreatynę - Monohydrat lub CM3 (jabłczan kreatyny) i jakieś białko o ile brakuje go w diecie - Whey 100, Whey Pump MAX, Nitroprogen.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
ja prowadze diete jem co 3 h posilek. weglowodanowo-bialkowy jakis twarog, makaron, rybka...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
a co do tej kreatyny to niezawczesnie? bo podobno ona mi nic nieda jak cwicze dopiero 1,5 miecha bierze sie ja chyba po pol roku ??
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
biore bo trenuje wieczorem po ciezkim dniu. A z tego co wiem saw pobudza i daje sily :)

Zmieniony przez - serwnder w dniu 2012-11-24 16:08:18

Zmieniony przez - serwnder w dniu 2012-11-24 16:09:09
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
To trzeba było sobie kupić Life Energgy lub Fuel(x)Packa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Deser Czekoladowo Miętowy z whey creamy coctail

Następny temat

Dziennik redukcyjny MrBlue "Redukcja na suplach trec'a"

electro
Polecane artykuły