Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
siema mam do was pytanie pytanie czym moge ogrodzic pomieszczenie na strychu bo chce sobie zrobic tam siłownie ale nie mam desek i nie wiem czym to ogrodzic myślałem nad zrobieniem scianki z kartonów albo jakiejś foli ale nie mam pomysłu.
Szacuny
8
Napisanych postów
2367
Wiek
31 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
45570
Najlepiej by było jakbyś jakąś fote wstawił... Jak masz na dachu gołą blachę to i trzeba z tym kombinować bo w lato upał a w zimę mróz... Gainer jest na uzupełnienie diety! Masz dietę? Ogólnie to oba nawet dobre...
Szacuny
7
Napisanych postów
1721
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
11226
@ kulturysta200
Wrzuć fotkę jak wygląda te pomieszczenie to doradzimy Ci konkretnie jak można to rozplanować czy potrzebujesz ocieplenia + płyt osb czy raczej tylko jakiegoś patentu na zasłonięcie poszczególnego miejsca na strychu.
Jeżeli chodzi o odżywkę węglowodanową lub też węglowodanowo-białkową tzw. Gainera to mogę Ci polecić Mutant Mass z firmy PVL. Bardzo dobry smak i rozpuszczalność, efekty są bardzo dobre po nim tylko jedno zasadnicze pytanie czy posiadasz dietę i jakiej budowy ciała jesteś ? Endomorfik (z predyspozycjami do szybkiego nabierania masy), ektomorfik (bardzo szybka przemiana materii) czy może mezomorfik (dobre uwarunkowanie genetyczne z wyraźnym zarysem muskulatury i sylwetka przypominająca literę V). Nie można komuś powiedzieć to jest dobre i stosuj nie wiedząc nic o tej osobie. Dodaj zdjęcie, staż, podaj plan treningowy i napisz dietę to Ci pomożemy.
Pozdrawiam Stefan z Kelton'a
POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)
Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393