SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ogrodzenie na siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
siema mam do was pytanie pytanie czym moge ogrodzic pomieszczenie na strychu bo chce sobie zrobic tam siłownie ale nie mam desek i nie wiem czym to ogrodzic myślałem nad zrobieniem scianki z kartonów albo jakiejś foli ale nie mam pomysłu.

Z góry dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2039
lipa troche jak z kartonu czy foli, ja bym wolał nazbierac kase i kuic płyty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45570
J.w lipnie troche, co to to da karton czy folia, anie ciepła nie zatrzyma ani nie odgrodzi.. płyty OSB najlepsze...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2039
zrób sobie taka siłke jak bugi24 tzn chodzi mi o ogrodzenie, jak dla mnie najlepsze rozwiazanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45570
No zgadza się ja mam tak zrobione i powiem że lepszego sposobu niema bo sam jak zaczynałem robić to się orientowałem co i jak ;-
)

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
a po co potrzebujesz to ogradzać? zeby ocieplić? czy tylko się odizolować, zasłonić?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
żęby zasłonic ale mam do was jedno pytanie jaki polecacie gainer Gain Mass Fitmax czy Mass XXL Trec żeby przybrac troche na masi mięsniowej i na wadze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45570
le opisz jak to wygląda... czy to jakiś strych, czy co czy jest tam ciepło? Na mase to najlepsza jest dieta... posiadasz taką?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to jest na strychu a tak ogółem to jaki gainer z tych wymienionych polecasz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45570
Najlepiej by było jakbyś jakąś fote wstawił... Jak masz na dachu gołą blachę to i trzeba z tym kombinować bo w lato upał a w zimę mróz... Gainer jest na uzupełnienie diety! Masz dietę? Ogólnie to oba nawet dobre...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11226
@ kulturysta200

Wrzuć fotkę jak wygląda te pomieszczenie to doradzimy Ci konkretnie jak można to rozplanować czy potrzebujesz ocieplenia + płyt osb czy raczej tylko jakiegoś patentu na zasłonięcie poszczególnego miejsca na strychu.

Jeżeli chodzi o odżywkę węglowodanową lub też węglowodanowo-białkową tzw. Gainera to mogę Ci polecić Mutant Mass z firmy PVL. Bardzo dobry smak i rozpuszczalność, efekty są bardzo dobre po nim tylko jedno zasadnicze pytanie czy posiadasz dietę i jakiej budowy ciała jesteś ? Endomorfik (z predyspozycjami do szybkiego nabierania masy), ektomorfik (bardzo szybka przemiana materii) czy może mezomorfik (dobre uwarunkowanie genetyczne z wyraźnym zarysem muskulatury i sylwetka przypominająca literę V).
Nie można komuś powiedzieć to jest dobre i stosuj nie wiedząc nic o tej osobie. Dodaj zdjęcie, staż, podaj plan treningowy i napisz dietę to Ci pomożemy.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt

Następny temat

płatki owsiane

electro
Polecane artykuły