Siemanko,aktualnie jadę tym planem:
poniedziałek-klata+triceps
wtorek-nogi+przedramie
czwartek-plecy+biceps
sobota-obręcz barkowa+kaptury
Czy mogę dać we wtorek plecy+biceps a w czwartek nogi+przedramie?Czy lepiej żeby tak zostało?
Pozdrawiam ;)
poniedziałek-klata+triceps
wtorek-nogi+przedramie
czwartek-plecy+biceps
sobota-obręcz barkowa+kaptury
Czy mogę dać we wtorek plecy+biceps a w czwartek nogi+przedramie?Czy lepiej żeby tak zostało?
Pozdrawiam ;)
Krzysztof Piekarz
