SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaka diete + trening kupic???

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Witam

Mam pytanie jaka dietę + trening kupić. W tej chwili ważę 106kg, 2 miesiące temu było 115 kg. Jestem na diecie z której pozbyłem się słodyczy, kolorowych napoi i smażonego jedzenia. Staram się co 2 dni biegać około 8 km (bip 105-130 HR). Mam w domu 2 hantle (+ pozioma ławka) i drążek do podciągania. Staram się ćwiczyć w miarę regularnie. Cel jaki chce osiągnąć to:
Zgubić wagę do 85 kg (redukcja, odtłuszczenia) + zacząć rzeźbę ciała (brzuch itd). Na portalu jest do kupienia dieta "schudnąć 2-99kg " lub wyrzeźbiony brzuch. Która wybrać, najchętniej połączył bym obie te diety.(czym one się różnią??)
Proszę o pomoc, może faftaq coś poradzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 150829
W Twoim wypadku najlepiej będzie wybrać opcję: chcę schudnąć...
plan i tak będzie modyfikowany w trakcie tak by dopasować go do Twoich potrzeb
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
czy plan bedzie ukladany przez ciebie???
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 150829
Plan żywieniowy będzie wygenerowany na podstawie informacji, które wprowadzisz w ankiecie i które są wystarczające do ustalenia ilości kcal, ilości posiłków, mniej więcej składu b/w/t. Następnie na podstawie konsultacji (korespondencji) z Tobą, w tym Twoich uwag, próśb i sugestii, a także - z czasem - wyników będę plan modyfikował. Tak to zazwyczaj wygląda w praktyce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
No to czekam na plan, $ juz przelana.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak diety i treningu w serwisie "potreningu.pl"

Następny temat

Start na PoTreningu

electro
Polecane artykuły