Szacuny
9
Napisanych postów
3003
Wiek
40 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
17289
Przecież ten trening jest prawie taki sam jak mój. A jak mam sylwetkę robić skoro nie mam masy? Poza tym moja sylwetka i tak bardzo ładnie się rozbudowuje bo to widać.
to ćwicz dalej swoim planem skoro działa. sam przekonasz się o wszystkkim w swoim czasie :) powodzonka!!!
Szacuny
0
Napisanych postów
367
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3928
w8mp250
Przecież ten trening jest prawie taki sam jak mój. A jak mam sylwetkę robić skoro nie mam masy? Poza tym moja sylwetka i tak bardzo ładnie się rozbudowuje bo to widać.
to ćwicz dalej swoim planem skoro działa. sam przekonasz się o wszystkkim w swoim czasie :) powodzonka!!!
W każdym razem dziękuje za pomoc. Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć co sądzisz o tym poście?
Autor (ekspert) pisze że FBW 5x5 jest to dobry trening dla osób z niskim stażem (lecz nie zerowym) i świetny dla rozbudowania masy. Sam też tak sądzę że skoro 3 miesiące temu ważyłem 60kg to nawet nie było co myśleć o rzeźbieniu sylwetki. Teraz jak na razie jest 67kg
Szacuny
0
Napisanych postów
367
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3928
Aha i jeszcze a propo tego dodatkowego wysiłku/sportu to mam 3h w-fu tygodniowo w szkole więc jakiś wysiłek to zawsze jest :) głównie kondycyjny.
No i jeszcze boks w domu trenowałem na worku treningowym często ale teraz od 2 miesięcy mam uszkodzoną rękę po bójce więc nie mogę ;/.
A co do sylwetki to chyba żaden z moich rówieśników nie ma takiej sylwetki i siły jak ja ;P
Szacuny
0
Napisanych postów
367
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3928
w8mp250
A co do sylwetki to chyba żaden z moich rówieśników nie ma takiej sylwetki i siły jak ja ;P
zrób sobie zdjęcie i powieś nad łóżkiem :)
No i jeszcze boks w domu trenowałem na worku treningowym często ale teraz od 2 miesięcy mam uszkodzoną rękę po bójce więc nie mogę ;/.
jak ćwiczysz po to żeby wszczynać bójki to nikt ci nie pomoże naucz się POKORY.
Aha i jeszcze a propo tego dodatkowego wysiłku/sportu to mam 3h w-fu tygodniowo w szkole więc jakiś wysiłek to zawsze jest :) głównie kondycyjny.
aktywnie spędzaj czas wolny i nie myśl nadmiar energii związany z bójkami lepiej rozładowywać w trakcie ćwiczeń wychowania fizycznego!
sorry but it is my opinion about u!
A po co się wypowiadasz na temat tej bójki skoro nic o tym nie wiesz? Przecież nie napisałem kto zaczął bójkę tak? Tylko że taka wystąpiła. Dlaczego mnie oceniasz skoro nie wiesz czy na przykład nie stanąłem w obronie mojej dziewczyny? A jak już musisz wiedzieć to jeden koleś pobił i okradł mojego młodszego kuzyna a ja takich rzeczy nie toleruję.