SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bialko...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
rasti... policz ilosc bialka w posilku rano i porownaj z tym, ze naraz wchlania sie 30-40g. chyba cos nie tak

sol zatrzymuje wode, pieprz spokojnie


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* i pamietajcie o SOGach ;D
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki dzieki znaczy sol jak zatrzymuje wdoe to chyba dobrze co nie...? a bialko juz mi sie konczy jeszcze biore miesko jakies piers zkurczaka i i twarog rano po treningu jem twaroga chudego calego jogortem i ryzem i2 miarki bialka potem jakies znof miesko suworwka mopoimodory ogorki banan i na noc 2 miarki bialka

rasty
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki dzieki znaczy sol jak zatrzymuje wdoe to chyba dobrze co nie...? /NIE ;]
a bialko juz mi sie konczy jeszcze biore miesko jakies piers zkurczaka i i twarog rano po treningu jem twaroga chudego calego jogortem i ryzem i2 miarki bialka potem jakies znof miesko suworwka mopoimodory ogorki banan i na noc 2 miarki bialka /CZYLI ILE g RAZEM? I NA 1 POSILEK?

rasty



pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* i pamietajcie o SOGach ;D
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz mi sie skonyczlo bialko serwatkowe nie mam pieniedzy na nie nie wiem czy by mi one dalo duzo masy malo jem moze to dlatego a jabym jadl te sery naprzyklad to arazie moge zrezygnaowac z bialaks erwatkowego olimpa czy lepiej zbierac kase na to ale skad :D:D:

rasty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5987
Jestem zdania ze odpowiednia dieta wspomagana suplementami bialkowymi ( serwatkowe ) nigdy nie bedzie tym samym co tylko dieta.

Sery nie posiadaja wszytskich aminokwasow - jedynie zoltka jajek maja caly komplet (21).

Jesli malo jesz to tez szkoda odzywki - dieta musi byc dobrze rozpisana.

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26826
ja aktualnie nie przyjmuje żadnego suplementu, jem duzo sera białego i dwa trzy jajk dziennie do tego miesko na obiad. Nie zauwazyłem spadku formy ani siły. Ser jam tak: do każdego posiłku zjadam 1/4 kostki sera , co przeklada sie na ok 12g białka.

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5987
Ja kiedys cwiczylem bez zadnych suplemnetow ( 8 lat zapasy ) pozniej silownia.
od 8 miesiecy lacznie z bialakmi serwatki ( izolaty i koncentraty ) zaobserwowalem bardzo bardzo duze postepy ( redukcja tkanki tluszczowej przy wzroscie masy ), niektorzy wrecz pytaja jaki steryd biore.

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26826
rozstępy to ja mam mna klatce bicepsie posladkach iplecach, koxu nigdy nie brałem

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5987
O jakich rozstępach mowisz.

Ja pisalme o postępach.

Rozstępów nie mam nigdzie.

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26826
o kur... zbyt pobieżnie czytałem, ale postępy też są i to nawet duże. Więcej osiągnąłem za czasów gdy nie stosowałem odżywek.

Roman

Roman666

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nic już nie rozumiem :(((

Następny temat

Ładny brzuch bez silowni ?

electro
Polecane artykuły