SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bruce Lee też był wątły

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14465
Skąd te wymiary wziąłeś ? :D uda niewiele grubsze niż ręce są
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Udo nad kolanem grubości ramienia. Dopracuj technike, inaczej klatka nigdy nie wykiełkuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3162
Hubert81 - teraz zrobiłem priorytet na klatkę i plecy. Jeśli chodzi o nogi- nie robię "sezonu", w każdym tygodniu mam wpisane nogi. Robię przysiady atg, jak Wodyn przykazał, w zasadzie od momentu rejestracji na tym forum. Pełna kontrola ciężaru. Przysiadów jest minimum 5 serii. Próbowałem wielu tricków żeby rosły. Mają osobny dzień w tygodniu, dzień po nich jest off, naprawdę komfort. Teraz zaczęły iść w górę. Łydki dostają systemem "jak nie mogę to jeszcze 40 wznosów" w przynajmniej trzech seriach.

Baggi7- to moje wymiary. Nie wiem na ile prawdziwe są Twoje w profilu ale wiele się nie różnimy...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3162
Jeszcze jedno- nogi dostają na treningach w dupę tak samo jak każda inna część ciała, może szkodzi im sporo jazdy na rowerze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7409
sledz ty siedz tam cicho taki z ciebie mistrz ortografi mialem cos napisac dla beki ale nie wyszlo bo enter wszedl a chcialem od nowego wiersza a i nie katuj bo sila nie idzie z wygladem tu chodzi o cm a nie kg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe kiedy widzę sporych kolegów na siłowni, którzy robią po kilka serii średnimi ciężarami zaczynam się śmiać:) każdy wie że z katowania ciała są same pozytywy, najlepsi tak robią. oczywiście po takich treningach musimy się odpowiednio regenerować:)
reszta ludności siłowni jest po prostu mniejszymi lub większymi leniami rozmawiam dość często i pytam się o cele i motywacje jak i priorytety ćwiczących. większość mówi, że od tak sobie trenuje i mają dobre plany treningowe. bla bla srata tata

tak więc podsumowując, trenując przeciętnie będziesz przeciętnie wyglądać:)
AMEN


Zmieniony przez - sledz w dniu 2012-10-01 23:41:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3162
Też mi się tak wydaje, ktoś kiedyś ładnie powiedział, że jeśli na treningu nie wychodzisz ze strefy komfortu psychicznego to znaczy, że dopiero się rozgrzewasz ;) W połowie września zacząłem robić okrutnego ekscentryka na klatę, aż boli na treningu. Przez to wchodzą mi najlepsze treningi. Nie omieszkam się pochwalić wynikami jak coś fajnego wyjdzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś toś powiedział "no pain no gain" co stało się symbolem ciężkiej pracy, systematyczności, stylu życia i sukcesu. tylko leń będzie wmawiał innym żeby się katować bo będzie miał "przetrenowanie" a co to kutwa jest do jasnej ciasnej przetrenowanie??? masz zapał więc walcz o to by Cię zapamiętano. jeśli masz w głowie wizję tego że staniesz się najlepszy to taki się staniesz. jeśli wykręcasz się od ciężkiej pracy i poświęcenia będzie innym wciskać kit że niby to nie trzeba tak katować bo nie urośnie proste wybielanie się by nie wyjść na loosera hahahaha a potem niestety młodzi lub nowi na siłowniach zaczynają w to wierzyć bo jakiś leśny przychlast nawciska im kitu o tym że trzeba by robić 2 ćwiczenia po 4 serie i do domu, samo urośnie a i jeszcze jedno w tym sporcie trzeba łamać bariery, jak widzę typów którzy non stop od połowy roku ćwiczą tymi samymi ciężarami, tyle samo serii itd to ręce mi opadają... "ja ćwiczę na masę, 6 powtórzeń" huhuhuhu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3162
Moje zdanie jest bardzo podobne. Już pomijając fakt, że po ciężkim treningu działa mega placebo, aż się czuje, że ten shake bananowy pity w pośpiechu po ostatnim ćwiczeniu wchodzi do krwioobiegu, potem zaaplikować białko, no coś pięknego :P Aż się czuje tą regenerację. Następnego dnia czujesz zmęczenie mięśniowe i uważasz trening za udany... Przez to, że od początku nikt mnie nie instruował, sam robiłem makabryczne błędy ("próba" podciagania po ciężkich ciągach przy umierających przedramionach) na samej siłowni, co dopiero w kuchni...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9466
Fajnie nawet to wygląda :) Nogi trochę słabo wyszły, ale to pewnie wina źle zrobionego zdjęcia. Po sylwetce wyglądasz na silniejszego, wyniki siłowe takie sobie. Dobry bf. Powinieneś dać jakieś zdjęcie przed rozpoczęciem przygody z siłownią. Ile masz wzrostu? bo to też ważne

Zmieniony przez - onlypure w dniu 2012-10-03 12:58:14
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pater007

Następny temat

Rok Siłowni! Co Dalej?

Shoty
Polecane artykuły