SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Smaczne i przebadane białko.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Witam!
Panowie, jako że dotychczas miałem mało kasy kupowałem zawsze SFD Ekono - smaczne i sprawdzone.
Inaczej sprawa wygląda teraz. Wpadło znikąd trochę gotówki i chciałbym aby raz poczuć się jak boss i kupić coś z większej półki.

Moje wymagania:
- musi być PRZEBADANE (czyli wartość deklarowana ma być w prochu)
- musi smakować (zarówno z wodą i mlekiem)
- najlepiej paka 2,5 kg (choć jak kupię więcej to pewnie taniej, a białko kupuje regularnie)

Zastanawiem się nad Scitec - 100% Profesional Protein (to czerwone) ale nie znam badań (czy takie są?), lub Hi-Tec C6?

Jakie polecacie enzymy trawienne?

Pozdrawiam i proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
czy badania byly to nie wiem ale z tych smaczniejszych np. Scitec, Trec whey 100 lub whey creamy coctail...
hi tec smakowo imo sredni
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52877
jeśli chodzi o enzymy to Digest plusTreca polecam

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Panowie - bardzo dziękuję!
Słyszałem właśnie pozytywy nt. Sweet Whey oraz Scitec - jednak najbardziej zależy mi na białkach przebadanych.
W c6 (fakt że smakowo podobno gorsze) wiem że jest 83% tylko serwatki i chyba ku temu się skłaniam.
Macie jeszcze jakieś inne propozycje?

W tej chwili mam Łowickie - gdzieś widziałem papier i badania na to białko dlatego też kupiłem (wtedy jeszcze nie miałem kasy).
Smak - podły (ale ja kupiłem żeby białko mieć a nie delicje). Najgorsze jednak jest to, że straszne mam problemy żołądkowe!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
Sweet Whey Aminostara ???
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Nieee! Miałem na myśli whey100 - TRECA


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2012-09-22 15:28:21
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
WHey c-6 to matrix 6 białek a nie tylko serwatka. Scitec chyba ma badania na włąsnej stronie ale czy aktualne to nie wiem, w whey c6 troszkę goryczy czuć bo sporo leucyny zawiera. Miałem c6 i sciteca oba w smaku dobre, na mleku i na wodzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
na www sciteca zajrzyj, ciągle wzrucają badania. Sama regularnie przeglądam, bo dla mnie to białka #1. Mozesz tez zainteresowac sie Optimum Whey Gold (przekozackie smaki i bialka pewne), z PL: Trec whey 100 (czeko-sezam najlepsze) albo z Olimpu: system protein 80 (tiramisu miażdży) czy 100% whey complex (ice coffee)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Rzeczywiście SCITEC ma badania! Najprawdopodobniej właśnie dlatego, że mają te badania to kupię.
Poczytam jeszcze czym się różnią poszczególne kolory tych opakowań żeby Was nie męczyć. Zwykle obserwowałem te tańsze.
Bardzo dziękuję!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
scitec'i w słojach niebieskich i czerwonych się róznią poszczegolnymi rodzajami białka, dolozonymi enzymami i profilem aminów

Stop wishing start doing

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Masujemy

Następny temat

Jaki spalacz? Prosze o porade

electro
Polecane artykuły