Witam,
Zdaję sobie sprawę, że jest wiele takich wiadomości jak moja,
ale chciałbym, abyście poważnie odpowiedzieli moją wiadomość, ponieważ
szukałem pomocy u wielu deklarujących się pomocą instruktorów,
jednak żaden z nich nie odpowiedział.
Od lat mam wielki kompleks. Za młodych lat kiedy byłem jeszcze dzieciaczkiem, byłem chudy jak "patyk".
Kiedy poszedłem do szkoły przytyłem wtedy dość znacznie. Na całe szczęście w wieku dojrzewania wyrosłem z otyłości. Niestety po "dawnych" latach został mi jeden, strasznie denerwujący mnie i powodujący u mnie kompleks "defekt". Pomimo normalnej budowy ciała mam dość masywne łydki. Nie są to jednak same mięśnie tylko również znaczna tkanka tłuszczowa. Chciałbym uzyskać od
Ciebie radę, jak pozbyć sie tłuszczyku z tej, jak dla mnie okropnej części ciała. Dodam, że uczęszczałem na siłownie. Podczas cyklu redukcji tkanki tłuszczowej, brzuch "wypaliłem" chyba maksymalnie (wychodziły żyły na podbrzuszu i mięśniach skośnych brzucha), natomiast łydki "stawiały" opór.Nie wiem skąd to wynika.
Bardzo się tego wstydzę. Łydki mam nieproporcjonalne, zdarzały się komentarze od znajomych na ten temat (przykład: "Ty tyle pakujesz na łydy, czy takie masz?", "Ale masz ogromne łydy - hahaha") Jak widzicie, po pewnym czasie człowiekowi wchodzą te słowa do głowy i zaczyna mieć kompleksy. Bardzo proszę o radę.
Z góry dziękuję, pozdrawiam
Zdaję sobie sprawę, że jest wiele takich wiadomości jak moja,
ale chciałbym, abyście poważnie odpowiedzieli moją wiadomość, ponieważ
szukałem pomocy u wielu deklarujących się pomocą instruktorów,
jednak żaden z nich nie odpowiedział.
Od lat mam wielki kompleks. Za młodych lat kiedy byłem jeszcze dzieciaczkiem, byłem chudy jak "patyk".
Kiedy poszedłem do szkoły przytyłem wtedy dość znacznie. Na całe szczęście w wieku dojrzewania wyrosłem z otyłości. Niestety po "dawnych" latach został mi jeden, strasznie denerwujący mnie i powodujący u mnie kompleks "defekt". Pomimo normalnej budowy ciała mam dość masywne łydki. Nie są to jednak same mięśnie tylko również znaczna tkanka tłuszczowa. Chciałbym uzyskać od
Ciebie radę, jak pozbyć sie tłuszczyku z tej, jak dla mnie okropnej części ciała. Dodam, że uczęszczałem na siłownie. Podczas cyklu redukcji tkanki tłuszczowej, brzuch "wypaliłem" chyba maksymalnie (wychodziły żyły na podbrzuszu i mięśniach skośnych brzucha), natomiast łydki "stawiały" opór.Nie wiem skąd to wynika.
Bardzo się tego wstydzę. Łydki mam nieproporcjonalne, zdarzały się komentarze od znajomych na ten temat (przykład: "Ty tyle pakujesz na łydy, czy takie masz?", "Ale masz ogromne łydy - hahaha") Jak widzicie, po pewnym czasie człowiekowi wchodzą te słowa do głowy i zaczyna mieć kompleksy. Bardzo proszę o radę.
Z góry dziękuję, pozdrawiam
Pozdrawiam... Kondzio07
Krzysztof Piekarz









