SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem w zwalczeniu opornego sadła z łydek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Witam,
Zdaję sobie sprawę, że jest wiele takich wiadomości jak moja,
ale chciałbym, abyście poważnie odpowiedzieli moją wiadomość, ponieważ
szukałem pomocy u wielu deklarujących się pomocą instruktorów,
jednak żaden z nich nie odpowiedział.
Od lat mam wielki kompleks. Za młodych lat kiedy byłem jeszcze dzieciaczkiem, byłem chudy jak "patyk".
Kiedy poszedłem do szkoły przytyłem wtedy dość znacznie. Na całe szczęście w wieku dojrzewania wyrosłem z otyłości. Niestety po "dawnych" latach został mi jeden, strasznie denerwujący mnie i powodujący u mnie kompleks "defekt". Pomimo normalnej budowy ciała mam dość masywne łydki. Nie są to jednak same mięśnie tylko również znaczna tkanka tłuszczowa. Chciałbym uzyskać od
Ciebie radę, jak pozbyć sie tłuszczyku z tej, jak dla mnie okropnej części ciała. Dodam, że uczęszczałem na siłownie. Podczas cyklu redukcji tkanki tłuszczowej, brzuch "wypaliłem" chyba maksymalnie (wychodziły żyły na podbrzuszu i mięśniach skośnych brzucha), natomiast łydki "stawiały" opór.Nie wiem skąd to wynika.
Bardzo się tego wstydzę. Łydki mam nieproporcjonalne, zdarzały się komentarze od znajomych na ten temat (przykład: "Ty tyle pakujesz na łydy, czy takie masz?", "Ale masz ogromne łydy - hahaha") Jak widzicie, po pewnym czasie człowiekowi wchodzą te słowa do głowy i zaczyna mieć kompleksy. Bardzo proszę o radę.

Z góry dziękuję, pozdrawiam

Pozdrawiam... Kondzio07

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Dzięki chłopaki za wszystkie odpowiedzi, dodaliście mi pewności siebie;)
temat uznaje za zamkniety 3majcie się Pzdr.

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7367
Jezeli mowisz ze z brzucha spadles tyle ze bylo wiadac zyly a lydki dalej duze to troche dziwne. Jezeli Ci to bardzo przeszkadza mozez zrobic odsysanie tluszczu jednak to troche kosztuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11226
Witaj kondzio07

Łydki można rozwinąć na wiele różnych sposobów jednym przychodzi to z łatwością inni mają już po prostu duże mięśnie uwarunkowane jest to genetycznie. Kiedy podczas redukcji tkanki tłuszczowej spalasz nadwyżkę tłuszczu nie jest on równomiernie spalany z każdej części ciała. Napisz jakie ćwiczenia wykonywałeś podczas redukcji może były to zbyt małe ilości powtórzeń lub brak dodatkowych ćwiczeń typu; pochyły marsz na bieżni bądź też nawet ćwiczenia aerobowe w postaci zwykłego biegania.
Przyczyn może być wiele lecz dobrze by było gdybyś opisał ćwiczenia jakie wykonywałeś na łydki, jaką miałeś dietę i nie wstydź się i umieść zdjęcie łydek postaramy się obiektywnie ocenić ich wygląd.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Podczas redukcji dieta niskowęglowodanowa,
rano rowerek 30 min, po szkole siłownia 3x w tyg
na siłowni: ćwiczenia z wolnymi ciężarami aż do totalnego braku siły na danej grupie mięśniowej potem aeroby (rowerek, stepper, bieżnia) <-- oczywiscie zamiennie, jednak dużo czasu spędzałem na steperze, wtedy łydki dostawały wpier*** ;)

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Dodam jeszcze, że moim zdaniem mam poprostu genetycznie uwarunkowana budowę łydki, jednak chciałbym abyście podzielili się ze mna swoim doświadczeniem i wskazali mi drogę którą powinienem podążyć, aby wypalić ten tłuszczyk.
Wiem dobrze, że nie można spalić tłuszczyku z pojedyńczej części ciała, ale podpowiedźcie jakie ćwiczenia wykonywać, aby chociaż zmaksymalizować efekty. Postaram się ponownie stawić czoła i tym razem wyjść na tym zadowolony.
Z góry dzięki chłopaki za wszystkie rady.
Jeżeli chodzi o fotki to postaram sie coś zrobić na dniach. Mam jedną, ale słabej jakości.
Może bedzie cos widac;)

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
;)

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
Wstawie tez fotki z okresu redukcji. Przepraszam za jakość, taki aparat w telefonie.
Niestety nie mam łydek, nigdy nie chciałem ich fotografować... ;/

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
;0













Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
;/







Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1207
jakość masakra, wiem..
ale tak mnie denerwuje ten temat ze na szybkości chciałem cos zrobić. obw łydki ok 43 cm

Pozdrawiam... Kondzio07

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No to może w drugą stronę. Masuj. Zwiększ objętość ud wtedy proporcje się wyrównają i będzie wyglądało "normalnie". Chociaż dla mnie Twoje łydy wcale nie są jakieś nieproporcjonalne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietetyk

Następny temat

Pomoc w wyborze pulsometru

electro
Polecane artykuły