SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lawaka - problem z oparciem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
witam mam problem tzn wydaje mi sie ze to jest problem....polega na tym ze jak cwicze na lawce to nie moge zrobic takiego ruchu zeby gryf dotknl klatki piersowej...gryf w czsie jak opuszzce to jest z okolo 7 cm cm nad klatka...czy moge tak cwiczyc ? czy koniecznie gryf musi dotknac klatki piersoowej podczas wyciskania? szerokosc oparcia ma 31 cm ale mam dosc szerokie plecy i w sumie nie wiem czy mi przeszkadza taka szerokosc oparcia poniewaz nie mam porownania do innych szerokosci bo to jest moja pierwsza lawka na ktorej cwicze pierwszy raz w zyciu ...cwiczy mi sie w pozdku...prosze o rozwianie moich watpliwosci ewentualnych.
Pozdrawiam

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
prosil bym o odpowiedz w tej sprawie bardzo mi na niej zalezy!!! chyba sa tu osoby jakies ktore sa wstanie odpowiedzieic na to pytanie ??

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
7 cm to zdecydowanie za dużo co innego 1-2cm. Gryf powinien dotykać klatki wtedy klatka pracuje najefektowniej

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
gryf powinien dotykac klatki, jezeli nie dotyka to znaczy ze cos jest zle z toba albo sprzetem

mozesz opisac dlaczego nie dasz rady dojsc gryfem do klatki?? rece blokuja cie sie na oparciu?? czy moze cos z twoja budowa jest nie tak??

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

modlitewnik projekt

Następny temat

co sie stalo z KEVINEM LEVRONE?

WHEY premium