SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASZYNA DO ŁYDEK

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
Czy ktos ma taka maszyne? http://allegro.pl/item962145876_marbo_semi_pro_lydkownica_maszyna_do_lydek.html
Jak ona dziala? Moze macie jakies zdjecie/filmik jak sie wykonuje cwiczenia na niej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Spiecia na siedzaco na łydki. Ja bym osobscie nie kupowal gdyz mozesz ze sztanga na stojaco robic. W atlasie masz przedstawiony obrazek

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
Nie mam zamiaru kupowac, mam zamiar zrobic . Znalazlem obrazek, dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Taka maszyna fajna sprawa, mialem mozliwosc robic na podobnej i bylo calkiem wygodnie. Ze sztanga strasznie nie lubie robic, bo mnie zaraz barki bola. Jak masz mozliwosc robic to rob :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja kupiłem ostatnio łydkownice samoróbkę i powiem że nawet fajnie się na tym ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Ja trenowalem na takiej tylko Olymp i uważam że rewelacja.Całe obciążenie idzie na łydki (a nie obciąża kręgosłup jak ze sztangą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
A powiedzcie mi jaka ona jest długa? Nie wiem czy sie u mnie zmiesci bo mam juz 2 lawki i suwnice na nogi, chyba ze jedna ławke sprzedam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
podstawa 100x80cm

długość ramienia 125cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
maszyna do lydek swietna sprawa, w porownaniu do wpinania na palcach ze sztanga, nie obciaza kregoslupa, co przy podnoszeniu 100-150kg ma znaczenie. lydkownica z keltona jest troszke "lepsza", ale i drozsza o stowke...

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
Co to ma znaczyć "nie obciąża kręgosłupa" ?
Tu nie chodzi chyba o BHP w pracy, tylko o trening. Jak się mają wspięcia na palce do kręgosłupa ? Przecież stoi się wyprostowanym.
Jak się chce to można przećwiczyć łydki używając tylko sztangi Po co jakieś kosmiczne maszyny ?

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
Jak ktoś lubi spawać to czemu nie? Ja zrobie sobie taka maszyne, jeszcze mam na oku maszyne:
http://allegro.pl/item965410048_marbo_wioslarz_krzyzak_maszyna_na_grzbiet_new.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha się nie pojawiają

Następny temat

Brama Keltona- wasze opinie

WHEY premium