SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozbudowanie mięśni łydek i ud

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 255
Witam mogłby mi ktos pomuc . Chialbym troche "przybrac w lydkach i udach " na codzien gram w pilke i chcialbym miec wieksze łydki i uda myślalem aby codziennie wieczorem biegac i brac bialko na mase ale nie wiem czy bo to pomogło a jak już to jakie proporcje i kiedy je brać .

Bo liczy się sport i dobra zabawa !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1032
Jesli chcesz przybrac tylko w lydkach i udach to proponuje synthol (zart)
Duzo bialka..., moze jakis gainer i dawaj wiecej odpoczynku swoim nogom

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Nie napisze zaraz o promowanej tu rygorystycznej diecie, ale ukierunkowanie w strone diety kulturystycznej przydaloby sie.
Gdzies mi sie obilo o uszy, ze podobno przysiady ze sztanga i dosc meczace przysiady wykroczne dobrze dzialaja w tym kierunku, ale nie jestem pewien tych mongolskich teorii
Inne zrodla podaja, ze w budowaniu lydek bezsprzecznie przoduja roznorakie wspiecia na palce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
po chvj zakłądasz dwa takie same tematy

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp  masz na nogi

białko jest do uzupełnienia braków w diecie a nie na mase . Bieganiem raczej nie wyrobisz nóg jak na siłowni ale nie mówię nie. Biegaj i chodź na siłkę przynajmniej raz w tygodniu na te giry i jak chcesz coś na mase to gainera a nie białko

Zmieniony przez - maniekkkkk w dniu 2010-05-16 22:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1032
Bialko to uzupelnienie brakow??
A ****a czym miesnie sie zywia pacanie ***any co??
NIe wiesz to nie *******.

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Białko na masę? Aha, nigdy się z tym nie spotkałem "pacan po***any" to do ojca mów nie do mnie ****u

Tam mi się zapomniało dopisać do uzupełnienia braków w diecie ;)

Zmieniony przez - maniekkkkk w dniu 2010-05-16 22:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
zluzujcie chomąta. Białko jest uzupełnieniem diety zarówno na masie jak i na redukcji. Białko to białko. jest budulcem mięśni ale w żaden ponadnaturalny sposób nie przyspiesza wzrostu.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6736
STARY wzpięcia na palcach na******laj , jak masz dostęp do bierzni to fajna rzecz dajesz sobie największy kąt i lecisz pod góre hehe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1032
"Tam mi sie zapomnialo dopisac..."- co za mongol *******ony.

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps

Następny temat

Rozbudowanie mięśni ud i łydek

WHEY premium