SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o poradę. Kształtowanie figury.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

53

Wzrost

170

Staż treningowy

-

Obwód pasa

70

Obwód klatki piersiowej

85

Obwód uda

45

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Ćwiczenia we własnym zakresie. Okazjonalnie.

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

brak :)

Cel/problem/opis

Kształtowanie sylwetki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Witam : ) Pozwólcie, że przedstawię Wam moją sytuację. Otóż od dawna chciałam przytyć. Jednak mój metabolizm mi na to nie pozwał. W te wakacje udało mi się osiągnąć nie idealną, jednak zadowalającą wagę. Jednak chciałabym jeszcze ukształtować moją sylwetkę nie tracąc przy tym wagi (zdobycie kolejnych kilogramów może być trudne ;> ) Chcę nabrać masy mięśniowej. Jednak nie jestem w pełni sprawna. Mam problem ze stawem biodrowym. Krótko mówiąc powikłania po przeszłym zapaleniu stawu. Nie ćwiczę na wf dlatego moje mięśnie (zwłaszcza ud i pupy) są słabe. Proszę o jakieś ćwiczenia, które nie obciążą za bardzo stawu biodrowego. Chcę stracić jeszcze kilka centymetrów w talii.

Pozdrawiam : )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jak jest teraz, czy możesz biegać, pływać?
Uda i pośladki wyćwiczysz samymi aerobami lecz jeśli chcesz wziąć się porządnie za żelazo to bierz sięza układanie diety i planu treningowego.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Mogę jedynie pływać. Jednak jestem w klasie maturalnej i nie jestem pewna czy znajdę wystarczająco dużo czasu na pływanie. Poza tym mam dość szerokie ramiona w stosunku do bioder więc dodatkowe mięśnie ramion nie są mi potrzebne : )
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
aerobami masy to nie zrobi

przenioslem do dzialu kobitek , zapoznaj sie z tematami podwieszonymi w tym dziale oraz czekaj na pomoc babeczek
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
staw trzeba wzmacniac powoli nie mozez tego zostawic tak bo bedzie z czasem coraz gorzej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Staw ma wady w budowie głowy kości i ograniczoną ruchomość. Lekarz nie zalecał żadnych ćwiczeń. W jaki sposób mogłabym go wzmocnić?
...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Masz możliwość podesłania mi najświeższego zdjęcia rtg?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Nie dostaję ich : ) wypisałam się z obecnej poradni (była to poradnia dziecięca w Warszawie) jednak na wszystkie zdjęcia rtg muszę czekać aż pół roku ;/ w każdym razie moje biodro ma przerośniętą głowę kości i prawie nie ma tam chrząstki.
...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Rozumiem, że panewka jest niewspółmiernie mała do głowy kości udowej i przez to masz tendencję do "wypadania" głowy kości udowej z pawneki?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Tak, chociaż to się jeszcze nie zdarzyło. Tylko raz, ale dawno temu : )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na chude ramiona

Następny temat

[FIT]Azzi DT

electro
Polecane artykuły