dzin dybry:P wiec... cwicze mam kretke mam bialko biore to moj drugi cykl po 1 byl bardzo dobry mialem o kolo prawoe 8 miesiecy przerwy w cyklu i cwiczeniach teraz zaczolem brac kretke tak jak napisalem i bialko i cwicze na tyle ile mam sil i nie widze efektow za duzo nie chcem jescbo tez czymam diete na brzuch ale odzywiam sie czemu tak jest ...? kretke biore rano na czczo po treningu zaraz odczekam zjem wezne bialko i bialko na noc dwie miarki.....? nie wiem odzywki dobrej bardzo firmy kr etka multipowera a bialko olimpa isol 95 czy to wina treningu.....? zazwyczaj robie 4 x po 12 ruchow ciezar duzy :-/ zawszejestem z***any jak wracam z silki a miesnia nie przepalam
rasty
rasty
Krzysztof Piekarz
mięśnie to podstawa