SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzmocnienie ramion

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Witam

chodze na siłownie od jakichś 10 miesięcy, mam pewien zestaw cwiczen do ktorego sie juz przyzwyczailem. Co prawda masa nie rosnie bo staram sie jednoczesnie spalic kilka centymetrow w obwodzie, ale siła (tzn ciezar + ilosc powtorzen), wolno, ale sie zwiększa.

Poza ramionami, z jakiegos powodu nie mogę ani zwiększyc ich sily, ani wielkosci. Na dodatek, na maszynie tego typu:
http://www.continentalsports.co.uk/791-2171-large/g3-s23-converging-shoulder-press.jpg

ilośc powtorzen drastycznie spadla.

Jaka moze byc przyczyna, i co zrobic aby wzmocnic ramiona?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6250
Możesz napisać jak wygląda Twój trening ramion?

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
1 raz w tygodniu (chodze 2 razy w tygodniu, za każdym razem inny zestaw cwiczen)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
robie 3 serie, zaczynam od obciązenia 23kg, 8 powtorzen (długi tut, 5 sekund do gory, 5 sekund w dół), potem to samo z 27 kg, na koniec 32 (jsli uda mi sie dobic do 8 powtorzen, wowczas probuje z 36 kg)

Na poprzedneij maszynie udawalo mi sie dobic do 36kg / 4 powtorzenia, na tej nowej 27kg / 4 powtorzenia.

Nie mam pojecia co jest grane
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13618
Pokaż cały plan. Dieta jest? Staż?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6250
To zacznij robić push press ze sztangą, kilka serii rozgrzewkowych z mniejszym ciężarem a następnie 5 x 5 zaczynając od 25 kg. Następnie zrób kilka serii high pulla oraz kilka serii wznosów sztagielek bokiem dla dopracowania bocznego aktonu. Weź pod uwagę że maszyny mogą mieć różne przełożenia jeśli chodzi o ciężar stosu. Sprawdz ile jesteś w stanioe wycisnąć nad głowę ze sztangą.

Wołają na mnie trójnóg

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat

Następny temat

Czas cos zmieniac? (sporo dylematów)

electro
Polecane artykuły