A więc tak ogólnie rzecz biorąc to chciałbym stracić troche kg, a dokładnie coś koło 10. Mam 15 lat, 194 cm wzrostu i niestety 96 kg wagi. Chciałbym aby ktoś z was poradził mi co do diety ( i tak wiem że nikt z was jej nie ułoży
). Na względzie mam również jak najmniejszy spadek mięśni, czyli brak katabolizmu. Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś konkretne porady 
). Na względzie mam również jak najmniejszy spadek mięśni, czyli brak katabolizmu. Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś konkretne porady 
Krzysztof Piekarz

Wcześniej zżuciłem już pare kilo jeżdżąc na rowerku 4 razy w tyg po 30-40 minut i jedząc przede wszystkim ciemne pieczywo, ryż, ryby i nie podjadając sobie jakimiś batonikami i chipsami, pijąc tylko wode i słodzoną słodzikiem herbatkę. Żeby nie było niejasności to niestety popalam sobie szlugi 