SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - % spadku tłuszczu i % spadku mięsni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 469
Witam.

Jakich wyników powinienem się spodziewać jeżeli chodzi o spadki tłuszczu oraz mięśni przy dobrze prowadzonej redukcji?

Tzn. ze zrzuconego kg jaki % powinien pochodzić z tłuszczu, a jaki z mięsni? (badam poziom tłuszczu i wyliczam).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
jak sie postarasz to nie spadnie miesien,ale glikogen miesniowy i woda + tluszcz.

Zweryfikuj diete,trening, zapotrzebowanie kcal i jesli masz sporo miesnia to i suplement w postaci bialka lub BCAA i powinno byc SI.

Nie ma czegos takiego jak jaki procent powinien byc z czego. Staramy sie spalic jak najwiecej fatu i zachowac miesien. A co z tego wyjdzie to zalezy od doswiadczenia w tym polu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 469
Myślałem, że nie da się zrzucić kg bez utraty mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
To zalezy od diety i rodzaju treningów Peri :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 469
W książce chyba Toma Venuto, czytałem, że się nie da. Można tylko minimalizować spadki mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
nie mysl o tym , a skup sie na jak najlpszym treningu , kcal i diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
to zależy w duzej mierze od diety , treningu , budowy ciała oraz hormonów

raczej nie da sie uniknąć spadków masy mięśniowej ale można je ograniczyć

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 469
Jakieś porady co mógłbym zrobić, aby nie tracić mięśni? Poza odpowiednią dietą?
Mogę sobie pozwolić na dowolne suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
bcaa , glutamina , kreatyna , aminokwasy

i oczywiście odpowiedni trening siłowy nie jakieś tam 15 powtórzeń

pozatym wklej ankiete bo może akurat narazie nie potrzebujesz żadnych suplementów

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-05-12 20:07:01

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 469
Z przerwami trenuję ok 10 lat. Ostatnia przerwa trwa już ze 3 lata. Po CKD, a potem HST byłem na maksa przemęczony i postanowiłem zrobić 2 tygodnie przerwy przed rzeźbą. I przerwa trwa do dzisiaj.

Miałem dietę na CKD i HST. Wklejałem tutaj do oceny. Wtedy miałem nicka Peri. Ale straciłem hasło do tamtego konta i nie mogę odzyskać.

Jestem programistą, więc mam siedzący tryb życia. No i ostatnio trochę pojeździłem na wycieczki all-inclusive i sie zapasłem.

Co do mięśni to chyba trochę ich mam :) Zawsze byłem raczej silnie zbudowany. W najlepszej formie pod koniec HST wyciskałem 110kg w ostatniej serii (nie mierzyłem wtedy maksa, ale myślę, że 120 poszło by spokojnie). Stosowałem białko, kreatynę (monohydrat i jabłczan).

Teraz mogę uprawiać bieganie. O treningi siłowe będzie bardzo trudno. Wychodzę z domu o 7 wracam o 17 i nie mam siłowni za blisko.

Może byś polecił jak stosować te suplementy? Czy po prostu tak jak na etykiecie? Może polecasz jakieś konkretne produkty? Branie kreatyny trochę mnie dziwi przy redukcji. Mógłbyś wytłumaczyć?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
więc raczej zadbaj o diete ew. dokup bcaa , reszta zbędna

jak nie masz czasu iść na siłownie może trening w domowych warunkach ? trening siłowy przy redukcji jest bardzo ważny

kraetyna zapobiega spadkom zarówno siły jak i masy , działa anabolicznie i dzięki temu też antykatabolicznie , poztym poprawia wydolność

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety - jjj85

Następny temat

Po treningu - Banan zamiast ryżu/makaronu/kaszy

Wiecej