Po 2,5 roku do treningów wrócilem umożliwiła mi to zmiana pracy :)
Wcześniej rok ćwiczeń kwiecień 2008 - kwiecień 2009
Walcze od grudnia 2011
Póki co bez żadnych wielkich odżywek jedynie BCAA w lutym spożywałem a tak staram się dobrze odżywiać :)
Tu foty luty 2012
a Tu lipiec 2012
Zmieniony przez - Amare89 w dniu 2012-07-18 16:19:10
Wcześniej rok ćwiczeń kwiecień 2008 - kwiecień 2009
Walcze od grudnia 2011
Póki co bez żadnych wielkich odżywek jedynie BCAA w lutym spożywałem a tak staram się dobrze odżywiać :)
Tu foty luty 2012
a Tu lipiec 2012
Zmieniony przez - Amare89 w dniu 2012-07-18 16:19:10
flat beat
Krzysztof Piekarz