Szacuny
7
Napisanych postów
259
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
6144
Na suple Cię stać a na diete nie?? Poczytaj tematy podwieszone, to będziesz miał podstawy do ułożenia jej, jak już ułożysz to wklej ją do działu "odżywianie" to może ktoś pomoże Ci ją poprawić.
PS. Bez diety nie urośniesz
Zmieniony przez - Hanneman w dniu 2012-07-15 22:36:49
Szacuny
0
Napisanych postów
67
Wiek
34 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
730
Nie mam zamiaru wydawać dużo pieniędzy na białko. Czytałem, i tak nie będę miał diety bo w moim wieku to przecież złe (w jakimś tam stopniu). Staram się jeść zdrowo co widać po wadze ;/. A polecicie chociaż jakieś tanie i dobre białko ?
Szacuny
10
Napisanych postów
866
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5378
ale kupisz białko i co zrobisz? ile bedziesz tego białka jeść? bez diety nie bedziesz wiedział a wróżką nie jestes i bedziesz to białko jadł w nieodpowiedniej ilosci i to ci i tak nic nie da wiec po co w błoto pieniądze wywalać
ma 15 lat ale niech sie uczy, trzeba umiec liczyc w tym wieku
Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2012-07-15 22:39:56
Szacuny
0
Napisanych postów
67
Wiek
34 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
730
Nie będę przecież jadł po 500 gram białka dziennie... Chcę abyście mi pomogli. Diety nie będę miał bo nie mam $, a koszt białka nie jest duży z tego co mi się wydaję...