SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MESOMORPH / HEMO RAGE ULTRA BLACK / 1.MR co wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8691
Czeeeść ;)
j/w zastanawiam się nad jedną z tych przedtreningówek , otóż przygodę z nową wersją Meso mam już za sobą (koniec ubiegłego roku) iii jestem mega zadowolony, chodzi o to czy HEMRO RAGE lub 1 MR da także takie pobudzenie? ponieważ oprócz samej siłki skupienia, wytrzymałości czy pompy, po meso kilka godzin zawsze był taki niesamowity POWER , który to nie tylko podczas treningu mogłem wykorzystać więc ten aspekt był dla mnie także dobry i jak najbardziej na + , no i czy brać pewny sprawdzony meso, czy może hemo rage lub 1.mr które również posiadają pochlebne opinie, lecz jak wiadomo dużo zależy od indywidualności i organizmu, a meso wiem że mnie klepnie ;)

pozdro! ;)

wiara, wiara, wiara... ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12921
meso to odzyweczka z wyższej półki ... tak samo jak nox pump ........tyle ze po meso libido na 0 a po noxie sajdy jak cholera:D jak ja bym miał wybrac jeszcze raz to lepiej nox pump---lepiej pompuje lepsza koncentracja a co do sajdów da sie przyzwyczaic
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2204
Bierz meso. Nowy tak samo, niesamowicie klepie po czaszce.

I do it because i can,
I can beacuse i want to,
I want to because you said i couldn't

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5501 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55013
meso
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8691
no chyba jednak tak zrobię, bo jeżeli chodzi o wytrzymałość na treningu, pompę czy samą chęć, pobudzenie, to właśnie więcej niż meso nie wymagałbym nawet od żadnej innej odżywki bo to mnie w pełni satysfakcjonuję i oscyluję w górnej granicy, chciałem się po prostu zorientować czy może coś oprócz meso daję takiego powera, który się niesie po treningu ;)

wiara, wiara, wiara... ;))

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Nie wiem czemu, ale mnie Meso nie poklepalo prawie w ogole! Moze dlatego ze milem wersje "Creatine Initrate"...sam nie wiem czemu, to juz Xpand lepiej na mnie zadzialal. Aktualnie biore Napalm w shotach, i dobrze na mnie dziala.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8691
właśnie szkoda że nie mam porównania z innymi + geranium , przed tymi przedtreningówkami z 'wyższej półki' właśnie xtreme pump'a od xpand'a szamałem , noo ale jak dla mnie to niebo a ziemia pomiędzy tym, owszem bywało i tak że jakieś dziwne zjazdy, ale jak się włączyło to 'GOD MODE' to aż normalnie w najbardziej zamulający dzień roku chciało się latać heheh ;) i dlatego nie mam za bardzo porównania ale jak coś klepie i działa mega no to chyba warto dalej próbować bo meso dla mnie konkret do potęgi, tylko taki 1 MR też wiele osób poleca , no ale co sprawdzone na własnym organiźmie to sprawdzone ;)

wiara, wiara, wiara... ;))

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Nie wiem, moze to moje Meso t obyla jakas podrobka (chociaz kupywane na sfd)...:) Moze jeszcze kiedys tego sprobuje, tylko inna wersje.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8691
heheheheh nie no sfd raczej pewniak, ja sam miałem allegro mam gdzieś jeszcze pudełko więc Ci napiszę później czy ta sama wersja co Twoja, ale było coś w tym co zostało w pamięci, takiego rodzaju 'ideał' przedtreningówki jak dla mnie, od której nie miałem prawa oczekiwać więcej, typowo GOD MODE i wtedy nie było dla Ciebie rzeczy/spraw nie możliwych do załatwienia, zarówno podczas treningu na siłce, jak i później w normalym życiu, czy załatwić coś na mieście czy coś, zawsze znalazły się chęci, także takie coś 'all in one' ;d heehhehe więc myślę że powinieneś spróbować jeszcze raz dając szansę meso, jeśli się zawiedziesz to na całego, a jeśli klepnie tak jak ma klepać, to zrozumiesz o czym mówię ehe ;))

wiara, wiara, wiara... ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12771
mnie meso rużnie klepał raz bdb a raz prawie wcale brałem za każdym razem 1,5 dawki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Ja po meso mialem jedynie mega zejscie....:)

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i spalacz równocześnie.

Następny temat

QNT Riptek 120 kaps

electro
Polecane artykuły