SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Platforma z gruszka na silownie - OPINIE !!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Witam wszystkich jestem tu nowy troche poczytalem chodz nie za duzo bo jakos malo czasu, ale chcialbym zapytac was o rade bo chcialbym zakupic do silowni platforme z gruszka i nie wiem ktora lepsza! Licze na opienie znawcow tematu i od razu Dzieki wielkie za POMOC Pozdrawiam

1) http://www.ceneo.pl/12279223

2) http://www.klubfitness.pl/sporty-walki-worki-gruszki-bokserskie-platforma-bokserska-insportline-sr7604-uchwytem-gruszka-p-3167.html?cPath=35_222 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla początkującego/średnio zaawansowanego bierz tańsze. Różnicy nie poczujesz, a jak Ci się znudzi to przynajmniej mało kasy wyrzucisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
dzieki tez tak mysle a mam jeszcze jedno pytanie bo widzialem propozycje zeby samemu zrobictakie cos, ale zastanawiam sie czy az tak obetne koszta bo gruszke + uchwyt musze kupic, wsporniki tez a tak patrzalem to takie porzadniejsze w castoramie ok 15-20zl a ze 2 potrzeba do tego jakas deske i trzeba by wyciac okreg wiec wydaje mi sie ze podobnie wyjdzie nie wiem moze macie jakies sugestie Pozdrawiam i dzieki Mlekołak za odpowiedz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktoś ma smykałkę i po podliczeniu kosztów wyjdzie taniej to czemu nie Mnie by się jednak nie chciało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19783
mam taki uchwyt http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/4/38/370 odezwij sie na maila jak jestes dalej zainteresowany, opchnę tanio i nie bedziesz zalowal, solidny sprzet

[email protected]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce kupic atlas

Następny temat

"Dlaczego nie warto chodzić na siłownie?"

electro
Polecane artykuły