Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Oki, widze ze nie ma jakichs konkretynych firm lub szczegolnych wag, ktore warto polecic. Widzialem kilka w marketach ale polowa albo zle dzialala albo zle mierzyla / nie chciala mierzyc malej wagi. Dlatego zalozylem temat :)
Zmieniony przez - Tyanis w dniu 2012-07-09 18:04:55
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Okej, zamowie sobie taka na allegro :)
Co do masła, znalazlem w sklepie u siebie firmy Sante, jesli chodzi o sklad to sporo rozni sie od innych, jest na prawde ubogie w te syfy. s.m.p.a uwazasz ze takie moge sobie wrzuci w ilosc 20~g do drugiego sniadania ?:)