SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dita 85kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
Witam, a wiec zaczne moze tak, mam 18 lat, cwicze juz spory kawałek tylko nigdy nie miałem diety, wiec prosze miejcie nade mną wyrozumiałość. Tam w diecie w dobowej sumie troche sie nie zgadza tym co mi wyszło z obliczen na stronie potreningu.pl. Teraz nie mam pojecia co i gdzie dodac, a co ujać.

Załóżmy, że chce przytyć i moja waga wynosi 83kg (mniej wiecej tyle bo ta waga, na której sie wazyłe mnie była doskonała) to jesli bede miał diete na 85kg to nic takiego sie nie dzieje ?

o to moje zapotrzebowanie (zgodnie z obliczen ze strony potreningu.pl)
Współczynnik BMR 1986.86
Aby utrzymać wagę:
Kalorie 3427.33
Węglowodany 55% 1885.03kcal = 471.26gram
Białko 15%% 514.1kcal = 128.53gram
Tluszcz 30% 1028.2kcal = 114.24gram
Czy powinienem do tego jeszcze dodac jakies gramy ?


Jesli mozna mam pare pytan do was:
1.czym moge zamienic piers kurczaka, bo jak obliczyłem bede potrzebował miesiecznie mniej więcej 17kg piersi jak dla mnie jest to bardzo duzy koszt :'-(
2. czy piers kurczaka gotowac czy smazyc na patelce ? - jak bedzie lepiej bo po gotowaniu piers traci na wadze to z godnie z dieta musze zjesc 150g, to tą ilosc mam uzyskac po czy przed gotowaniem ?
np: jesli po to do garczka musze wrzucić ok. 230gr piersi bo po gotowaniu będę miał ok.150gr.









,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pierś możesz zaminic na udka na wieprzowinę i najlepiej smażyć na kilka dni będzie to najekonomiczniejsze
do diety wrzywa koniecznie po 200g d posiłku
nabiał półtłustu dawaj
śniadanie jak dasz bez jajek też będzie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Zmniejsz ilość białka do 2,2-2,5g/kg a w zamian podbij tłuszcze(oliwą,orzechami,tłustymi rybami czy dając tłustsze mięso np.udka,karkówkę)
Urozmaicaj ryż brązowy np. na ryż parboiled, kaszę gryczaną/jęczmienną,makaron razowy/durum
Tańszymi odpowiednikami piersi z kurczaka mogą być serca i żołądki

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-07-09 10:01:48

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
dobrze, a jak dieta ? bedzie dobrze bo chodzi mi tu czy nie dodac wiecej kalorii lub moze cos odjac bo jak pisze szprota aby zmiejszyc ilosc białka to zgodnie z tym powinno wyjsc 212,5gr a w tej diecie mam 292gr

wiem ze to moze zabrzmi tak ze mi sie nie chce pomyslec ale ja sie kompletnie na tym nie znam, jakbyscie mogli mi napisac co moge dodac i ile gram do posiłku, aby zwiekszyc tłuszcze. Jak sie zgodzicie to chciałbym was poprosic cos w miare niedrogiego, aby bardzo budzet nie obciążać.

weglowodany zmieniamy czy zostaja ?

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2012-07-09 19:41:24

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2012-07-09 22:05:37

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
doradzicie

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Kiedy zmniejszysz białko-kalorie z niego uzupełnij dodając tłuszcze(z orzechów/migdałów/pestek dyni/tłustych ryb/jaj). Węgli masz już wystarczająco dużo

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1427
dobrze, a ile gram dodac tłuszczy i kalorii

wiecie mi to trzeba tłumaczyc jak krowie na granicy

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2012-07-10 01:46:15

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Skoro 1g białka to 4kcal, a 1g tłuszczu to 9kcal to odejmując np 80g białka z diety odejmujesz 320kcal. 320:9= w przybliżeniu 35g tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
operujesz matematyką cały czas jak kolega wyżej napisał bazując na kaloriach

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4063
150g piersi z kuraka to 50g białka?? Cos jest raczej zle napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Słuszna uwaga KuKus-masz soga ode mnie

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga kuchenna + masło orzechowe

Następny temat

Dieta do oceny.

WHEY premium