Zamieniłem makrele na piersi z kurczaka. A to dlatego gdyż skorzystałem z waszej wiedzy i za to dzięki . I chciałem się zapytać czy ta zmieniona dieta się nadaje. Chodzi o strukturę diety. . A nie że np zamiast szynki na chleb mam dać własnej roboty mięso. . ^^
...
Na 2.stronie wrzuciłeś indentyczna dietę i mieliśmy już do niej uwagi,których nie wprowadziłeś do tej pory. Także jak wprowadzisz to pogadamy
Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!
...
Modyfikacji uległ posiłek 3. 100g chleba razowego ,60g sera żółtego,20ml oliwy z oliwek. Zwiększyłem tłuszcze tak jak mówiono i kcal. Mówiliście coś o warzywach i owocach. Gdzie można by to upchnąć? Np banana do posiłku po treningowego? Mam tam 100g ryżu i 100g piersi z kurczaka. .
...
warzywa do każdegop posiłku
banany najlepiej potreningowo
banany najlepiej potreningowo
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
...
jeśli wprowadzisz poprawki tak
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!