jesli ten temat juz byl(w co nie watpie ale niestety nie znalazlem) to sory, a sprawa wyglada nastepujaco : mam 18 lat i jestem dosc chudy(64kg na 185wzrostu) wiec chcialem cos przytyc. Mój problem polega na tym ze mam dosc dobra przemiane materii wiec co zjem to i tak wysr.... Diety niestety nie mam zadnej ulozonej z powodu mojego dosc aktywnego trybu zycia. Gram w siatke 4x w tygodniu. 2 treningi w pilke i niedzielny mecz w ligach, a w dodatku szkola srednia takze dosc duzo nauki :/. Na silownie bym sie zapisal, ale nie ma w okolicy zadnej.
Wiec prosilbym kogos by mogl tak na poczatek wytlumaczyc mi mniej wiecej o diecie co powinnienem jesc(nie ogarniam tematu z dieta wogule) Moze jakas odzywka ?. Tak samo jakies sposoby cwiczen szczegolnie na nogi (dysponuje jedynie hatlem 6kg i sztanga+40kg.) Prosilbym o nie wysmiewanie sie ze mnie poniewaz jestem lajkiem w tych sprawach a to dosc wazne dla mnie.
Wiec prosilbym kogos by mogl tak na poczatek wytlumaczyc mi mniej wiecej o diecie co powinnienem jesc(nie ogarniam tematu z dieta wogule) Moze jakas odzywka ?. Tak samo jakies sposoby cwiczen szczegolnie na nogi (dysponuje jedynie hatlem 6kg i sztanga+40kg.) Prosilbym o nie wysmiewanie sie ze mnie poniewaz jestem lajkiem w tych sprawach a to dosc wazne dla mnie.
Krzysztof Piekarz
