SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Alri Venom i napój energetyczny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Witam.

Long story short:
Na venomie straciłem 20 kg. Ale zaniedbałem i wróciło 10.

Pije teraz dużo kawy bo łatwiej mi się skupić w robocie. Od pewnego czasu zmieniłem kawę na napoje eneretyczne, typowe świństwo ale działa na mnie równie dobrze a i może lepiej niż kawa.

No i teraz chciałem wrócić do venoma. Zrobiłem test. Rano 1L energetyka w robocie, po przyjściu 1 tabletka venoma i kilka godzin później druga tabletka.

Na sam koniec dnia gorąca kąpiel i w sumie nie zniszczyło mnie to. Myślałem, że będę umierał a po prostu się pocę...

Nie ma przeciwskazań do łączenia tego ze sobą czy lepiej wrócić do kawy?

Nie miałem takich problemów z venomem jak co niektórzy. Ale nic innego na mnie nie działało. Zacząłem od TSE, później redline black on blue, animal i żadnych efektów, dopiero od venoma coś czuję.

Co do nadciśnienia to miałem takie na samym początku 150/100, potem jak zrzuciłem wagę to spadło do 120-130/80-90.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Mentalnie na pewno słabo. Rzadko co jest w stanie wytrącić mnie z rytmu. Nie miewam pobudzeń czy też w drugą stronę. Na ciało działa i to czuje.
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
na redukcji litr energetyka?czhyba że light.zobacz ile ma cukrów.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Zdaje sobię sprawę ale waga i tak idzie w dół a na kawę już patrzeć nie mogę. Czyli generalnie nie ma przeciwwskazań poza cukrami?
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
ogólnie nie,jeśli znosisz taką ilość koffi i cisnienie masz w normie,ale zamiast pić to świnstwo nie lepiej kupić koffi w tabletkach??wyjdzie taniej i na pewno zdrowiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
Obecny Venom (przypuszczalnie nie wałowany) to nic specjalnego i jest sporo lepszych spalaczy od niego.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Jakie spalacze masz na myśli? Bo jak na razie to żaden z których próbowałem nie zbliżył się nawet do venoma.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
jak Ty jesteś zadowolony z jego działania to sobie nie zawracaj głowy innymi póki co, tylko dalej go bierz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
Byc moze odnosisz sie do tego z sibutramina co kiedyś był, sam go jadłem (niewiedzac ze bylo w srodku cos po za etykieta) i fakt robil swoje, ale drugi raz bym go nie kupil wiedzac co bylo nie tak z tym co jadłem.
Tight 60caps np.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Tego starego nigdy nie jadłem. Ten nowy na mnie działa dobrze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
chyba ze tak czyli HYPERDRIVE 3.0 + , to jak działa na Ciebie dobrze to ok

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Tylko od dwóch tablet, jedna już nie działa, kiedyś działała.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak łaczyc nitrobolon 2 z Whey fusion

Następny temat

Nitrobolon II & Olimp Gainerator ?

electro
Polecane artykuły