...
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
barjur2- nie dostali a co się zdarzy dziś w Warsza. to tylko wróżki wiedzą, ale może być nie ciekawie dla stolicy
...
media nadmuchały balon 11 iron-men a jak czesi nam pocisną to pójdzie że trawa była za wysoka lub że sędzia sprzedał mecz, ja obstawiłem 2:1 dla nas ale myśle że będzie 3 remis
ważne że tomek dziś znowu walczy i aby pokazał że polacy na ringu potrafią walczyć, aby koniec był przez k.o.
...
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16998
Szkoda tych chlopakow, szkoda przede wszystkim kibicow, patriotow, wiecznych optymistow.. Smuda chcial wyjsc z grupy grajac 1 napastnikiem hahahah choinke sobie wymyslil na euro w lato smiech... Wielka szkoda :(
...
no to k***a przegrałem na jednym i drugim meczu, ostatni raz dałem kase za polską reprez.
...
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Nie ma co się spinać. trzeba uczciwie powiedzieć, że były lepsze drużyny. Czesi pokazali klasę w drugiej połowie.
Moim zdaniem nasi pokazali zaangażowanie i za to trzeba im podziękować. Niestety w tych meczach graliśmy całkiem dobrze w pierwszych połowach później już lipa była. No i... trzeba jeszcze strzelać gole, a ich brakowało.
...
POLSKA MISTRZEM POLSKI!!!

POLSKA MISTZREM POLSKI!!!
...

1shaggy: ja zawsze obstawiałem, że Polacy przegrają, bo jak przegrają, to ja wygram, a jak wygrają, to i tak się ucieszę;)