SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I znow gora klatki...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3647
Witam, mam znow do was pytanie na temat klatki, mam powiedzmy jakby wybrakowane miesnie w czesci laczenia obojczykow (na gorze klatki). Wyglada to po napieciu jakbym mial tam dziure albo nie mial wogole miesnia, prosze o porady co do cwiczen (cwicze juz 3 lata i tak nie moge tego zniwelowac, wiem mozliwe ze to genetyka ale moze ktos mial z was taki problem i cos mu pomoglo)


Jesio tyćku bedem wielki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3647
Nie narazie jescze robie tak :
wyciskanie sztangielek w gore 4x12,10,8,8,
latanie siedzac 4,12,10,8,8,
odwodzenie rak ze sztangielakmi w pochyle tulowia 3,12,10,8
unoszenie sztangi do brody 3x12,10,8,
ale to sie zmieni bo koncze juz ten trening

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16736
Skoro cwiczysz 3 lata to srodek i dol klatki jest niezly wiec przezuc sie na cwiczenie gory. Wyciskanie na plaskiej odstaw na bok albo rob sporadycznie zeby nie narobic zaleglosci.
Sam kiedys stosowalem taki trening:
1. Wyciskanie sztanga na skosie 4s 12-6
2. Wyciskanie hantlami na skosie 4s 12-6
3. Rozpietki na skosie 3s 12-8
na koniec dobijalem rozpietkami na butterfly 2-3s po 15
Cwiczylem tak przez prawie 2 miechy, gora swietnie urosla i w tej chwili mam lepsze rekordy na skosie niz na plaskiej.

Jesli jednak masz genetycznie tak zbudowana klate to zaden trening nie pomoze. Powodzenia

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3647
a jak juz bym koniecznie chcial robic jeszcze plaska to gdzie ja wstawic??? bo bardzo lubie i potrzebuje tego cwiczenia... do przezycia

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16736
To moze tak:
1. Skos sztanga
2. Skos hantle
3. Plaska
i na koniec albo rozpietki hantlami albo na butterfly

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3647
Jescze jedno pytanko, bo dostalem od kolesia jego treningi moze ktorys z tych zastsowac??

1 wyciskanie na plaskiej 3x12,10,8

2 [wyciskanie sztangi na lawce skosnej 4x12,10,8,8
[wyciskanie hantli w skosie 4x12,10,8,8,

3 rozpietki w skosie 3x8 staly ciezar

LUB

1 [wyciskanie sztangi w skosie 4x12,10,8,8,
[wyciskanie hantli w skosie 4x12,10,8,8

2 rozpietki na baterfly 2x12,10

3 [wyciskanie glowa w dol 3x12,10,8
[wyciskanie hantli glowa w dol


[- super seria

P.S. ale w sumie najbardziej mi sie podoba trening ten na samej gorze... tylko nei wiem czy dobry..

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16736
Mozesz zrobic ten pierwszy co podales ale twoim priorytetem jest gora klatki wiec lepiej na poczatek zrobic skos poki masz duzo sily i nie jestes zmeczony, plaska mozesz robic jako drugie cwiczenie i na koniec rozciaganie poprzez rozpietki.

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3662
Rob poprostu skos glowa w gore, a rozpietki wolnymi ciezarami - wolno i dokladnie, lepiej wysilasz miesnie.

Powiedz cos blizej, z czym masz problem, bo tak do konca nie zaczailem.

--
siudek siudkowski
................................
:..znawca szatni https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
:
:.pozdro z 3miasta 4 all zioms...

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3647
Siudek jest tak jezeli napinam klatke, to dokladnie przy laczeniu obojczykow mam tak jakby dziure, czegos mi tam brakuje, inaczej mowiac chodzi glownie o gore klatki ale rownierz wlasnie o srodek.

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3662
Hmmm... wiem chyba. No to najlepszym wyjsciem jest urozmaicic swoj dotychczasowy trening odnosnie klatki. Tak jak kolega wyzej - stawiaj bardziej na skosne wyciskanie glowa w gore, rob to w pierwszej kolejnosci. Proponowalbym ci dorzucic wyciskanie sztangielek (o ile juz tego nie robisz...) glowa w gore - wiekszy zakres ruchow. A rozpietki rob na wolnych ciezarach. No i jak robisz barki? Bo to tez ci sie przyda: sztanga do brody (wzdluz tlowia to tez swietne cwiczenie, ale bardziej daje na najszerszy i kaptur I barki niz na twoj problem, ale tagze polecam).

A szczerze mowiac jak nabierzesz masy to te twoje "dziury" moga ci sie zaczac podobac!

--
siudek siudkowski
................................
:..znawca szatni https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
:
:.pozdro z 3miasta 4 all zioms...

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3647
o barki sie nie martw, mam trening angazujacy bardzo przedni akton, ktorego rowniez mi troszke brakuje, no ale jakos to bedzie... dzieki

Jesio tyćku bedem wielki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3662
No spox.

A swoja droga to robisz wzniosy przodem? Tak z ciekawosci...

--
siudek siudkowski
................................
:..znawca szatni https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
:
:.pozdro z 3miasta 4 all zioms...

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to są superserie ???

Następny temat

Mięsnie brzucha

electro
Polecane artykuły