Szacuny
2
Napisanych postów
755
Wiek
30 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
11551
Teraz mam wolne od szkoły to jakies pomiary się zrobi :) a szaszłyk kupczy ze sklepu mięsnego. Mięcho nawet dobre ,dosyc chude.Dawno jadlem takie specjaly,ale teraz sezon grilowy wiec trzeba samemu jakiegos skombinowac szaszlyka ;DD Widzialem sąjakies przepisy w naszej kuchni trzeba zajrzec :)
Szacuny
0
Napisanych postów
207
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8717
dokladnie o to mi chodzilo ze wykorzystywalem niewielki procent potencjalu nie znajac diety i cwiczac czasami za duzo teraz po kilku latach widze jak mozna szybko robic kolejne kroki do przodu Ty zaczynajac od pelnej kontroli nad swoja dieta/cwiczeniami osiagniesz zamierzone efekty duzo szybciej bez odbioru do jutra panowie