Szacuny
195
Napisanych postów
9906
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
174402
1. Nie cwicz codziennie! Kiedy regeneracja? 2. Ułóż proste FBW - same podstawowe cwiczenia: https://www.sfd.pl/Ocena_plan-t694723-s2.html poskacz po roznych ,linkach 3. Dieta to podstawa! Nikt ci jej nie ulozy - poczytaj podwieszone, policz zapotrzebowanie kcal, BTW i jazda 4. Biegaj w dni wolne od silowni - zacznij np. od 20 min - w miare uplywu czasu zwiekszaj, potem mozesz przezucic sie na interwaly/hiit albo crossfit