SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja - rozważania dan odpowiednim reduktorem.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

85

Staż treningowy

2 miesiące

Cel cyklu

wysoka redukcja tkanki tłuszczowej

Stosowane już wcześniej suplementy

CLA , L Karnityna.

Stosowane wcześniej spalacze

Clen burexin. ( swego czasu "za młodu" cykle amfetaminowe :P )

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Clen Burexin

Przewidziane finanse na cykl

200zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Witam.

Chciałbym zasięgnąć rady. Przed wakacjami chciałbym ostro zjechać z FAT-u. Zapuściłem się trochę za bardzo.
Od 3 tygodni siłka + aeroby ( 5-6 dni w tygodniu , 45min biegu i 15 min skakanka.) Na początek przyjąłem coś takiego:

- Clen Burexin II
- CLA + GT Trec.
- L - Karnityne + GT
- BCAA Xtra z ActivLaba

Starczy mi to na jakiś 4 tygodniowy cykl. Nie wiem, czy dalej kontynuować redukcję i dokupić Clen Burexin czy może coś zmienić i wjechać na wyższy poziom? ( do czego sam jestem przekonany) Myślałem nad:

- Venomem ( mimo, iż podobno jest cieniem dawnego Venom-u.)
- Hyperlean FX7
- Nutrex Lipo 6 Black

Który z powyzszych jak już? I czy ewentualnie mogę je łączyć z Cla i L karnityną?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
to zalezy z jakiego poziomu bf startujesz i ile uda ci sie zjechac w te 4 tygodnie.
ile masz w pasie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
W pasie niestety trochę. 99cm?
waga: początkowa 88kg

Myślę, że po 4 tygodniach na clen burexinie zjadę z 6-7 kg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Wzrost: 175cm.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419153
takie wymiary przy tym wzroscie to sporo musi byc fatu..??
na razie przez pewien czas obejdzie sie bez spalaczy..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Pas się mierzy na wysokosci pępka?:D
Miesiąc już jechałem na clenie. Końćzę włąsnie brać i chce wrzucić coś mocniejszego.

Zjechałem z 6-7 kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Źle zmierzyłem. Dziś wieczorem uaktualnie i podam prawidłowe wymiary.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38143
napisz jeszcze jak wygląda u Ciebie dieta bo bez tego będzie ciężko.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419153
z takia iloscia bf zjechał bys te 6-7 kilo bez zadnego spalacza, trzymajac diete i odp.trenujac...
zle sie zabrałes troche do tego
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kofeina nie dział

Następny temat

Potrzebuje Porady

electro
Polecane artykuły