Witam
Wiem że jest już wiele podobnych tematów jednak każdy jest troszkę odmienny także przepraszam z góry za zakładanie tematu ale mam nadzieje że uzyskam tutaj odpowiedź na moje pytanie. Więc jestem szczęśliwym posiadaczem worka bokserskiego (180/45) i głównie kupiłem go po to by sie "po ruszać" ciągłe siedzenie przed kompem nie wpływa dobrze na organizm dlatego zakupiłem worek, nie zależy mi na tym by trenować boks czy inne sztuki walki chcę tylko pobić czasem w worek, lecz tak do końca nie wiem co i jak (jak uderzać, jak ćwiczyć, jakie serie itp). Trenuje na nim od 2 tygodni tylko że na razie to bije sobie tak można powiedzeć "na cepa" do dużego zmęczenia daje rade tak do 15 min z 2 przerwami po minucie więc potrzebne mi są wasze rady. I lepiej jest bić mocniej a krócej, czy lżej i dłużej.
Bardzo prosze o rady i dziękuje z góry.
Wiem że jest już wiele podobnych tematów jednak każdy jest troszkę odmienny także przepraszam z góry za zakładanie tematu ale mam nadzieje że uzyskam tutaj odpowiedź na moje pytanie. Więc jestem szczęśliwym posiadaczem worka bokserskiego (180/45) i głównie kupiłem go po to by sie "po ruszać" ciągłe siedzenie przed kompem nie wpływa dobrze na organizm dlatego zakupiłem worek, nie zależy mi na tym by trenować boks czy inne sztuki walki chcę tylko pobić czasem w worek, lecz tak do końca nie wiem co i jak (jak uderzać, jak ćwiczyć, jakie serie itp). Trenuje na nim od 2 tygodni tylko że na razie to bije sobie tak można powiedzeć "na cepa" do dużego zmęczenia daje rade tak do 15 min z 2 przerwami po minucie więc potrzebne mi są wasze rady. I lepiej jest bić mocniej a krócej, czy lżej i dłużej.
Bardzo prosze o rady i dziękuje z góry.
Krzysztof Piekarz

