Historia zatoczyła koło - byłem na tym forum od samego początku, nawet projektowałem pierwsze logo ( za co dostałem dożywotni abonament ;) ) ... minęło 10 lat - z bad_boy zrobił się good daddy - ale dopiero teraz czas pozwolił na powrót do dawnej pasji. Wiem, że powinienem przekopać forum - ale z racji "weterana" pozwoliłem sobie to ominąć z jednoczesnym okrzykiem - witajcie ;).
Czy byłby ktoś chętny poradzić od czego zacząć ? Obwodówka ? 2-3 tygodnie? Nie zależy mi już na masie... priorytety się zmieniły ;) Mogę ćwiczyć 4 dni w tygodniu (niestety wt, śr, czw, pt) + nd 2h bieganie za piłką.
Pozdrawiam... ale się tu pozmieniało - mam nadzieje, że atmosfera jest stara ;)
Czy byłby ktoś chętny poradzić od czego zacząć ? Obwodówka ? 2-3 tygodnie? Nie zależy mi już na masie... priorytety się zmieniły ;) Mogę ćwiczyć 4 dni w tygodniu (niestety wt, śr, czw, pt) + nd 2h bieganie za piłką.
Pozdrawiam... ale się tu pozmieniało - mam nadzieje, że atmosfera jest stara ;)
Krzysztof Piekarz