Zwykle trenuje tak:
pon- wolne
wt- sw
sroda- silownia
czw- sw
piatek- silownia
sob- sw
niedziela- silownia
jednak w srody mam bardzo malo czasu i chcialbym sobie odpuscic w ten dzien, tak wiec wygladaloby to miejwiecej tak
pon- wolne
wt- sw
srod- wolne
czw- sw
piatek- silownia
sob- sw
niedziela- silownia
Czy taki trening ma sens?
pon- wolne
wt- sw
sroda- silownia
czw- sw
piatek- silownia
sob- sw
niedziela- silownia
jednak w srody mam bardzo malo czasu i chcialbym sobie odpuscic w ten dzien, tak wiec wygladaloby to miejwiecej tak
pon- wolne
wt- sw
srod- wolne
czw- sw
piatek- silownia
sob- sw
niedziela- silownia
Czy taki trening ma sens?
Krzysztof Piekarz