Mimo wszystko dalej nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie z poprzedniego postu... Albo po prostu nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi traktor71. Nie rozumiem o co chodzi z tym, że jestem na niskim poziomie(85kg przy wadze 65kg to jest mało?). Nie rozumiem też o co chodzi ze systematycznością. Chodzę na treningi, ćwiczę, nie op*****lam się... Chciałem zmienić plan, żeby była jakaś zmiana dla mięśni. O co chodzi z tym, że "mam problem z miska"? W to co robię wkładam serce, staram się, więc proszę nie pisz mi takich rzeczy. Oczywiście, że nie wydaję na odżywki i suple po 400zł miesięcznie, nie czytam 24/h o kulturystyce, nie jem stejków do utraty przytomności, mam ograniczone środki na jedzenie, mam dobrą przemianę materii, więc ciężko jest mi zrobić masę. Ale ćwiczę solidnie i staram się...
Zmieniony przez - DelCortez w dniu 2012-02-27 19:45:56
Zmieniony przez - DelCortez w dniu 2012-02-27 19:45:56