SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prośba o doradzenie , pomoc :))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
Witam ! , napisze krótko :P Cel : MASA ! ! wiek 19 lat
Jestem na cyklu TCM3 + beta alanina + bcaa xtra + białko trec whey 100. Zastanawiam się po skończeniu cyklu co sobie kupić na przerwę kreatynową co sądzicie o :
-beta alanina + NITROBOLON II + białk trec whey 100 + bcaa xtra ?
czy może
- white flood + beta alaniana + bałko trec whey 100 ??

i czy można łączyć te odżywki ? :)
a może macie inne propozycje ??

Proszę o opinię doświadczonych kolegów :)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
Nitro odpusc bo ma krete , białko bierzesz wg. braków , a bcaa czy beta alanine możesz brać bez przerwy jak masz kase

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
kapuje i to wiem , ale chodzi mi co dodać do tego w czasie przerwy kreatynowej ? może white flood ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
Nic nie musisz , jak trzymasz diete to spadków nie będzie . Ale jak chcesz pompe czy pobudzenie to jak najbardziej może być kofeina / aakg / white flood czy inne boostery bez kreatyny

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
no i właśnie o to mi chodzi , który z nich najbardziej polecasz ??

Dietkę trzymam
2g/kg białka
1g/kg tłuszczy
4g/kg węgli

Więc myśle że dobrze :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 97 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15147
Jeśli masz 19 lat to jesteś w najlepszym anbolicznym czasie życia więć lepiej jedz jak zwierze porządnie trenuj potem wypoczywaj i przerwa od krety niech bedzie przerwą,
zamierzasz zawsze cos brać????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
IMO ja bym narazie nic nie brał , jedynie bcaa czy beta alanine , jak bardzo chcesz to sobie możesz jakies aakg zarzucić , white flooda zostaw sobie narazie. Idzie Ci masa przy takiej diecie ? Jak tak to ok , pytam tylko bo ja bym przy takim czyms ostro w dół poszedł

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
powiem ci tak , dietkę stosuje od 2 tygodni masa już jakaś poszłą bo 1,5kg do przodu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
Zamierzam zawsze coś barać : raczej tak
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419153
jak chcesz cos brac to zostan przy beta alaninie przez pare miesiecy, dodaj bcaa, białko wg braków ew po treningu razem z carbo,
a jakas przed treningowke dasz do krety w nastepnym cyklu

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-02-17 16:50:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
no betke chce brać 3 miesiące na tyle też ja mam kupiona
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vit D a vit A

Następny temat

jaki efekt...?

electro
Polecane artykuły