SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening Brzucha - prosze o weryfikacje

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
po 1 na proste i na skosne w 3-5 seriach z minimalnymi przerwami-do 45-60 sekund.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 177
Aerobowe robię - srednio 3 lub 4 razy w tygodniu okolo 40 minut jazdy na rowerku. A co do diety to do konca nie wiem jaką mam zrobić - kiedy stosowalem wysokobiałkową to usłyszałem ze nie powinno sie takiej na lato i na rzezbe tylko bardziej kiedy robi sie mase.
Dzieki Michail.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Bialko dajesz na poziomie 2g/kg, a ww tniesz do okolo 3-4g/kg.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 177
A ograniczac slodycze i weglowodany?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
"A ograniczac slodycze i weglowodany?"
Widze ze podstawy odzywiania Ci gdzies umknely. Slodycze to ww (najczesciej proste, a takich musisz za wszelka cene unikac) plus tluszcze, co tworzy tzw "bombe kaloryczna", z tego wzgledu ze nie mozna laczyc tluszczu i ww w jednym posilku.
Przy diecie na rzezbe musisz ograniczyc ww (slodycze ograniczasz do zera) do okolo 2-3g na kg masy ciala i opierac sie na ww zlozonych. Bialko dajes na poziomie 2-3g na kg masy ciala, zeby zatrzymac katabolizm i podkrecic metabolizm.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 177
Wielkie dzieki !!! - SOG dla Ciebie Logan
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy-trening

Następny temat

Czy to dobre?

electro
Polecane artykuły