Szacuny
3
Napisanych postów
904
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
32757
a co maja wegle do odchudzania ?? jak ktos jest niedouczony to niech sie nie wypowiada, za odchudzanie odpowiedzialna jest dieta i odpowiedni bilans cal a wegle przyspieszaja metabolizm , co do posilku to jedz normalny pełnowartościowy posilek , a wegle na noc w niczym nie przeszkadzaja
Szacuny
0
Napisanych postów
23
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
251
Pogląd, że węgle są złe na noc dla osób odchudzających to już dawno obalony mit. Liczy się ogólny bilans kaloryczny! Są ludzie którzy objadają się na noc, jedzą normalne posiłki i robią super formę.
Szacuny
17
Napisanych postów
1733
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
9689
Z tymi jogurtami to lepiej uważać-bliżej im do słodkich batoników jak do elementu diety sportowca. Jeśli suma węgli spożytych w ciągu dnia się bilansuje ze spalaniem to śmiało możesz wieczorem wrzucić ryż,kaszę,makaron z mięchem plus zielenina. Fajnym rozwiązaniem jest bezpośrednio po treningu jest wrzucić izolat białka,żeby wykorzystać okienko anaboliczne.