Witam. Krotko i na temat. Nie jestem zbyt puszysty (15 lat 176 59), od wrzesnia troche przytylem i troszeczke brzuch urosl. Chodzi o to, ze rosnie brzuc tam gdzie powinien byc 6pak a boki (konce zeber) widac. I tu pytanie, czy sa jakies cwiczenia zeby je pokryc? Myslalem o jakis skretach z obciazeniem na lezaco albo na lawce. Pozdrawiam
+ chcialem dodac ze zaczalem robic taki swoj plan na brzuch, taki mix abs z roznych cwiczen z roznych poziomow, troche skretow.
+ chcialem dodac ze zaczalem robic taki swoj plan na brzuch, taki mix abs z roznych cwiczen z roznych poziomow, troche skretow.
Krzysztof Piekarz