...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Nazwa tematu chyba powinna mówić Tobie wszystko: "Nowe czarne pasy BJJ w Polsce"Ponadto kiedy temat powstawał Mariusz Linke miał jeszcze 1 DAN w BJJ.
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
...
Napisał(a)
Manolo ma chyba teraz 2 belki na czarnym, a to się przekłada na 3 dan. Ponadto 1 belkę ma Mariusz Koziej czyli 2 dan. Nie wiem jak sytuacja wygląda u Bagiego. Na pewno minął odpowiedni czas, żeby dostał kolejna belkę.
Pure Guinness
...
Napisał(a)
edyta:Przemysław Wojnowski + Marcin Rogowski ,Gracie Barra od Draculino
...
Napisał(a)
1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz " Pająk " Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz " Yama " Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)
33. Ireneusz Mila od Joe Moreiry (Strefa Walki Konin)
34. Przemysław Wojnowski od Draculino (Gracie Barra)
35. Marcin Rogowski od Draculino (Gracie Barra Łódź)
Gratulacje dla nominowanych.
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz " Pająk " Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz " Yama " Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)
33. Ireneusz Mila od Joe Moreiry (Strefa Walki Konin)
34. Przemysław Wojnowski od Draculino (Gracie Barra)
35. Marcin Rogowski od Draculino (Gracie Barra Łódź)
Gratulacje dla nominowanych.
Pure Guinness
...
Napisał(a)
Może niekoniecznie w Polsce, ale Tomasz Rydzewski dostał czarny pas od Rogera Gracie w Londynie.
Pure Guinness
...
Napisał(a)
I jeszcze Norbert Nowak od Braulio Estimy w Gracie Barra Birmingham. Gratulacje!
Pure Guinness
...
Napisał(a)
Zatem odświeżymy listę:
1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz " Pająk " Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz " Yama " Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)
33. Ireneusz Mila od Joe Moreiry (Strefa Walki Konin)
34. Przemysław Wojnowski od Draculino (Gracie Barra)
35. Marcin Rogowski od Draculino (Gracie Barra Łódź)
36. Jarosław Koch od Euduardo Rocha (Rocha Jiu Jitsu)
37. Tomasz Rydzewski od Rogera Gracie (Gracie Barra Londyn)
38. Norbert Nowak od Braulio Estimy (Gracie Barra Birmingham)
Gratulacje!!!
1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz " Pająk " Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz " Yama " Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)
33. Ireneusz Mila od Joe Moreiry (Strefa Walki Konin)
34. Przemysław Wojnowski od Draculino (Gracie Barra)
35. Marcin Rogowski od Draculino (Gracie Barra Łódź)
36. Jarosław Koch od Euduardo Rocha (Rocha Jiu Jitsu)
37. Tomasz Rydzewski od Rogera Gracie (Gracie Barra Londyn)
38. Norbert Nowak od Braulio Estimy (Gracie Barra Birmingham)
Gratulacje!!!
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
Poprzedni temat
Trenuje MMA!!! Mam kilka pytan!
Następny temat
Trening Bokserski
Polecane artykuły